„Žabolis ir partneriai“  įsigijo leidyklą „Šviesa“

„Žabolis ir partneriai“  įsigijo leidyklą „Šviesa“

Didžiausios Baltijos šalių knygų leidybos ir prekybos įmonių grupės Alma littera akcininkas pardavė vadovėlių ir mokomosios literatūros leidyklą „Šviesa“, kuri grupei priklausė nuo 2002 m. Naujuoju leidyklos savininku po sandorio tapo investicijų bendrovė „Žabolis ir partneriai“.

Glimstedt atstovavo pardavėją derantis dėl sutarties, pasirašant akcijų pirkimo – pardavimo sutartį ir užbaigiant sandorį.

Investicijų bendrovės „Žabolis ir partneriai“ valdoma bendrovė „Snowball.xyz“ įsigijo po 100 proc. vadovėlių ir mokomosios literatūros leidyklos „Šviesa“, įmonių „Edukacinio turinio sprendimai“, „Mokomasis turinys“ ir 70 proc. įmonės „Ateities pamoka“ akcijų.

Leidykla „Šviesa“ bendradarbiauja su universitetais, taip pat yra Europos mokomosios literatūros grupės EEPG narė. Leidyklos gebėjimas kurti inovatyvų turinį pripažintas ir tarptautiniu mastu – 2021 m. „Šviesos“ edukacinis leidinys „STEAM užduočių sąsiuvinis 5–6 klasei“ pelnė auksinį įvertinimą prestižiniuose Europos mokomojo turinio apdovanojimuose BELMA. Anksčiau leidykla taip pat yra gavusi ne vieną sidabro, bronzos ar specialųjį prizą už modernų ir netradicinį požiūrį į edukacinį turinį.

Glimstedt komandą šiame sandoryje sudarė partneris Kęstutis Jaskutėlis, partneris Artūras Bakšys ir vyresnioji teisininkė Jurgita Zakarauskienė,  ekspertė Giedrė Rimkunaitė-Manke, teisininkai Laura Tunkevičiūtė, Simona Butkutė, Karolis Grižas bei Tautvydas Užkuras.

 

 

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas