UAB VEIKA ir Roland DG kuria naują bendrą įmonę

UAB VEIKA ir Roland DG kuria naują bendrą įmonę

2023 m. liepos 31 d. UAB VEIKA tapetų ir su skaitmenine spauda susijusių produktų gamintojas – pasirašė sutartį su pasaulyje pirmaujančiu skaitmeninės spaudos sprendimų tiekėju Roland DG Corporation dėl naujos bendros įmonės steigimo, kuri taps Roland DG grupės dalimi.

Pagrindinis naujos įmonės tikslas – panaudojant VEIKA kompetencijas rašalų ir spausdinimui naudojamų medžiagų srityje bei Roland DG know how ir praktinę patirtį kuriant spausdintuvus, toliau vystyti ir plėtoti tvarias tapetų ir skaitmeninės spaudos pramonės technologijas daugiausia dėmesio skiriant DIMENSE™ ir „Ecodeco™” technologijoms.

„Glimstedt” komanda, vadovaujama partnerės advokatės Aušros Maliauskaitės-Embrektės ir vyresniojo teisininko Michailo Molio, nuo pat pradžių ėmėsi aktyvaus vaidmens projekte ir kartu su atsidavusia Oaklins finansų patarėjų komanda padėjo klientui VEIKA sėkmingai nueiti iki sandorio pasirašymo. „Glimstedt” buvo pagrindiniai kliento patarėjais teisės klausimais ir teikė visas susijungimų ir įsigijimų sandoriams būdingas paslaugas, įskaitant sandorio struktūrizavimą, pagalbą atliekant išsamų teisinį patikrinimą, dokumentų rengimą ir derybas dėl ketinimų protokolo, investicijų sutarties, akcininkų sutarties bei kitų sandorio dokumentų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Užsisakykite svarbiausias naujienas