Grigeo plėtra į Lenkiją: pasirašyta preliminari sutartis dėl higieninio popieriaus fabriko Lenkijoje įsigijimo

Grigeo plėtra į Lenkiją: pasirašyta preliminari sutartis dėl higieninio popieriaus fabriko Lenkijoje įsigijimo

2023 m. rugsėjo 26 d. AB Grigeo pasirašė preliminarią akcijų pirkimo-pardavimo sutartį dėl Lenkijos higieninio popieriaus ir kartono gamintojos Glucholaskie Zaklady Papiernicze (GZP) vieno iš fabrikų įsigijimo. Bendrovė ketina įsigyti 100% GZP kontroliuojamos bendrovės, valdysiančios higieninio popieriaus verslą, esantį Niedomice, Lenkijoje. Sandorį ketinama užbaigti įvykdžius sutartyje numatytas sandorio užbaigimo sąlygas.

Pasak Tomo Jozonio, AB Grigeo generalinio direktoriaus, plėtra Lenkijoje yra nuosekliai planuotas,  strateginis žingsnis, leisiantis bendrovei sustiprinti pozicijas higieninio popieriaus rinkoje Vidurio ir Rytų Europoje bei išplėsti gaminių asortimentą.

Glimstedt komanda, vadovaujama partnerės Aušros Maliauskaitės-Embrektės ir vyresniosios teisininkės Jurgitos Zakarauskienės, nuo pat pradžių ėmėsi aktyvaus vaidmens projekte ir kartu su Superia finansų patarėjų komanda bei Lenkijos advokatų kontora Penteris padėjo klientui „Grigeo“ sėkmingai nueiti iki sandorio pasirašymo.

Glimstedt buvo pagrindiniai kliento patarėjais šio tarptautinio sandorio teisės klausimais ir teikė visas susijungimų ir įsigijimų sandoriams būdingas paslaugas, įskaitant sandorio struktūrizavimą, dokumentų rengimą ir derybas dėl preliminarios sutarties bei kitų sandorio dokumentų.

Daugiau skaityti čia: Grigeo AB purchases a tissue paper factory in Poland (nasdaq.com)

Užsisakykite svarbiausias naujienas