Šeimos turto valdymas ir asmeninė gerovė

Už kiekvieno mažo ar didelio verslo visuomet yra žmogus – turto savininkas, vadovas, verslo perėmėjas, kurie sprendžia ne tik įvairius verslo klausimus, bet yra susiję ir asmeniniais teisiniais santykiais. Turtas –ne tik asmeninio naudojimo, bet ir verslai, vertybiniai popieriai, fondų vienetai, meno kūriniai ar net investicinis vynas ir kt. – paprastai įgyjamas kuriant šeimos santykius. Šeimos aplinkybių pasikeitimas kaip vedybos, skyrybos, vaikų gimimas, mirtis ir kt. lemia ir turtinių santykių, kylančių iš šeimos, dovanojimo, paveldėjimo teisinių santykių, pasikeitimą. Todėl „Glimstedt“ profesionalų komanda, siekdama padėti klientams sumažinti su šeimos turto valdymu susijusias rizikas ir apsaugoti asmeninį turtą nuo verslo rizikų, siūlo integruotas kompleksines asmeninės gerovės ir šeimos turto valdymo paslaugas nuo turto įsigijimo ir jo valdymo planavimo ir vedybų, turto pasidalijimo, dovanojimo iki santuokos nutraukimo teisinių pasekmių sutarčių rengimo; nuo sudėtingų testamentų rengimo bei paveldėjimo teisinių santykių ir verslo įpėdinystės iki šeimos verslo valdymo struktūrų kūrimo ir administravimo, įskaitant mokesčių konsultacijas.

Paslaugos

„Glimstedt“ komanda turi ekspertinių žinių ir vertingos patirties tarptautinėse (cross border) šeimos ir paveldėjimo bylose bei specializuojasi šeimos turto teisėje, įskaitant verslininkų palikimo ir sutuoktinių turto sureguliavimą bei padalijimą, ir teikia visas privačių klientų asmeninės gerovės ir šeimos turto valdymo teisines paslaugas:

  • konsultavimas šeimos turto struktūrizavimo ir valdymo klausimais;
  • konsultavimas šeimos turto įsigijimo, dovanojimo, pasidalijimo teisiniais klausimais;
  • vedybų (ikivedybinių ir povedybinių), dovanojimo, sutuoktinių turto pasidalijimo sutarčių rengimas ir atstovavimas derybose;
  • konsultacijos palikimo planavimo, testamentų rengimo ir paveldėjimo teisiniuose santykiuose;
  • konsultavimas ir atstovavimas derybose bei ginčuose dėl turto pasidalijimo ir santuokos nutraukimo;
  • konsultavimas ir atstovavimas įvairaus turto (nekilnojamojo, meno, investicinių vienetų) įsigijimo ir perleidimo sandoriuose, parama, labdara, gyvybės ir sveikatos draudimo klausimai.

Susisiekite

Dr. Laura Augytė-Kamarauskienė
Dr. Laura Augytė-Kamarauskienė
Vadovaujančioji partnerė, advokatė
Markas Dobrovolskis
Markas Dobrovolskis
Teisininkas
Užsisakykite svarbiausias naujienas