Visa Latvijos advokatų kontoros „Magnusson“ komanda jungiasi prie GLIMSTEDT

Visa Latvijos advokatų kontoros „Magnusson“ komanda nuo spalio 1 dienos jungiasi prie GLIMSTEDT ir toliau dirbs su GLIMSTEDT vardu. „Magnusson“ vadovaujantysis partneris Valdis Kronis ir partneris dr. Ivars Kronis tapo GLIMSTEDT partneriais.

GLIMSTEDT yra viena iš didžiausių ir geriausiai vertinamų Baltijos šalių advokatų kontorų su biurais Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kuriuose dirba daugiau nei 250 kvalifikuotų profesionalų. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius, dalyvauja svarbiuose vietiniuose ir tarptautiniuose sandoriuose bei konsultuoja ir atstovauja klientams visais verslo teisės klausimais.

Aldis Kalinks, GLIMSTEDT kontoros Latvijoje vadovaujantysis partneris, tvirtina, kad susijungimas sustiprins GLIMSTEDT ir „Magnusson“ komandų pagrindines kompetencijas ir profesines žinias bei padės kontoros ekspertams teikti vietos ir tarptautiniams klientams kur kas platesnį teisinių paslaugų spektrą, apimsiantį visas praktikos sritis.

Susijungimas GLIMSTEDT kontorai Latvijoje leis sustiprinti keletą praktikos sričių, tarp jų ginčų sprendimo, arbitražo, restruktūrizavimo ir nemokumo, nekilnojamojo turto, bendrovių ir komercinės teisės, mokesčių, intelektinės nuosavybės ir konkurencijos praktikas.

Nuo spalio 1 dienos advokatų kontorai GLIMSTEDT Latvijoje vadovauja 5 aukščiausios kvalifikacijos partneriai – Aldis Kalinks (vadovaujantysis partneris), dr. Ivars Kronis, Valdis Kronis, Agnese Medne ir Lauris Zubulis.

Dr. Ivars Kronis yra Latvijos prisiekusiųjų advokatų kolegijos narys, kvalifikuotas nemokumo srities praktikas, Rygos nuolatinio arbitražo teismo arbitras. Ivars specializuojasi nemokumo, restruktūrizavimo bei komercinių ginčų srityse ir yra vienas iš žinomiausių Latvijos arbitražo ekspertų. Valdis Kronis įgijo LL.M. laipsnį Durhamo universitete Jungtinėje Karalystėje. Valdis yra Latvijos prisiekusiųjų advokatų kolegijos narys kvalifikuotas nemokumo srities praktikas, Rygos nuolatinio arbitražo teismo arbitras. Jis specializuojasi nemokumo, ginčų sprendimo, arbitražo, bendrovių, nekilnojamojo turto teisės, susijungimų ir įsigijimų, ES ir konkurencijos teisės srityse.

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas