Vilniuje vyks pirmoji tarptautinė Baltijos viešųjų pirkimų konferencija

Gegužės 5 d. Vilniuje vyks pirmoji tarptautinė Baltijos viešųjų pirkimų konferencija, kurioje Lietuvos ir užsienio pranešėjai pristatys viešųjų pirkimų naujoves ir aktualijas Europoje ir Lietuvoje.

– „2016 metais įsigaliojant Viešųjų pirkimų įstatymo pasikeitimams, ši konferencija yra galimybė išsamiai aptarti naujoves bei iššūkius, susijusius su Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvų perkėlimu į Baltijos šalių nacionalinę teisę. Gegužės 5 dieną kalbėsime klausimais, aktualiais tiek teisininkams, tiek viešųjų pirkimų konkursų dalyviams bei perkančiosioms organizacijoms, – sako vienas iš jos sumanytojų, advokatų kontoros GLIMSTEDT partneris, advokatas dr. Deividas Soloveičik.

Konferencijoje pranešimą skaitys Europos Sąjungos Teisingumo Teismo generalinis advokatas Melchior Wathelet, kuris apžvelgs naujausią teismų praktiką iš Liuksemburgo. Hull universiteto profesorius Christopher Bovis kalbės apie kritišką viešųjų pirkimų teisinių ir politinių reformų vertinimą, o GLIMSTEDT Talino biuro partneris, advokatas Priit Lätt papasakos, kaip ES viešųjų pirkimų direktyvos įgyvendinamos Estijoje. Savo įžvalgomis konferencijoje taip pat dalinsis Lietuvos Aukščiausiojo teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkės patarėjas Karolis Šimanskis, Europos Sąjungos Teisingumo Teismo patarėjas Milan Kristof, Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertė Neringa Pažūsienė bei Valstybės kontrolės 8-ojo audito departamento direktoriaus pavaduotoja Raminta Malinauskaitė.

Konferenciją organizuoja advokatų kontora GLIMSTEDT bei UAB „Ekspertų mugė“ . Tarptautinė Baltijos viešųjų pirkimų konferencija vyks gegužės 5 d. Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“, M.K. Čiurlionio g. 84. Susipažinti su konferencijos programą bei užsiregistruoti į ją galite ČIA.

GLIMSTEDT yra viena iš seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius ir dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei atstovauja savo klientams svarbiose arbitražo ir teismo bylose. GLIMSTEDT biurai veikia Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje ir Švedijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas