„UniCredit” nutraukia bankinių paslaugų teikimą Baltijos šalyse

Įgyvendindamas savo strateginį planą, pradėtą 2011 m., “UniCredit” bankas nutraukia bankinių paslaugų teikimą Baltijos šalyse. Sėkmingai centralizavęs Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje vykdytas bankines operacijas vienoje šalyje – Latvijoje, “UniCredit” bankas toliau nusprendė išgryninti ir optimizuoti savo veiklą Baltijos šalyse ir atsisakyti bankininkystės licencijos Latvijoje, o visą nebankinį turtą perkelti į „UniCredit Leasing Latvia“.
Procesą tikimasi užbaigti 2014 m.

GLIMSTEDT biurai Baltijos šalyse konsultuoja „UniCredit“ visais su šiuo projektu susijusiais teisiniais ir mokesčių klausimais.

Apie „UniCredit“
„UniCredit“ yra vienas pirmaujančių Europos komercinių bankų, turintis stiprų įdirbį 20 šalių. „UniCredit“ tinklas veikia apie 50 pasaulio šalių rinkose, jį sudaro per 9 200 filialų, kuriuose dirba daugiau kaip 152 tūkst. darbuotojų (2013 m. balandžio 30 d. duomenimis). Vidurio ir Rytų Europos regione „UniCredit“ valdo didžiausią ir labiausiai diversifikuotą tarptautinį bankininkystės tinklą su daugiau kaip 3 600 filialų (įskaitant Lenkiją).

Užsisakykite svarbiausias naujienas