Tomas Seikalis išrinktas Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos valdybos nariu

Advokatų kontoros GLIMSTEDT vyresnysis teisininkas Tomas Seikalis išrinktas Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) valdybos nariu.

Tomas Seikalis valdyboje kuruos viešųjų pirkimų ir teisėkūros klausimus, dalyvaus teisėkūros darbo grupėse bei atstovaus asociacijos interesams viešųjų pirkimų ir teisės srityse.

Viešųjų pirkimų ekspertas Tomas Seikalis prie GLIMSTEDT prisijungė 2016 m. pabaigoje. Jis konsultuoja perkančiąsias organizacijas ir tiekėjus viešųjų pirkimų klausimais bei padeda jiems spręsti įvairius susijusius klausimus.

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija yra vieša, nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, įkurta 2014 metų vasario mėnesį. LGSPA vizija – suburti ir išlaikyti gynybos ir saugumo pramonės organizacijų asociaciją, siekiant optimaliai išnaudoti ir plėtoti narių potencialą per skaidrų tarpusavio bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio vyriausybinėmis bei nevyriausybinėmis institucijomis, taip užtikrinant Lietuvos gynybos ir saugumo poreikių savalaikį, efektyvų ir ilgalaikį išlaikymą, juos remiant, palaikant ir aprūpinant naujausiomis technologijomis bei ginkluote, technika, inžinerinėmis, medicinos, informacinių technologijų ir kt. priemonėmis bei paslaugomis, konsultacijomis, apmokymais bei švietimu.

LGSPA logo lt

Užsisakykite svarbiausias naujienas