„The Legal 500“ ir „Chambers and Partners“ įvertino GLIMSTEDT tarp geriausių Lietuvos advokatų kontorų

2017 metus GLIMSTEDT pradėjo iš esmės kokybiškai pertvarkydama savo kontoras Latvijoje ir Estijoje, o Lietuvoje – įspūdinga serija sandorių įsigijimų, energetikos, žemės ūkio ir nekilnojamojo turto rinkose. Tarptautiniai teisės žinynai „The Legal 500“ ir „Chambers and Partners“ balandžio mėnesį paskelbė 2017 m. reitingus, kuriuose advokatų kontora GLIMSTEDT įvertinta tarp geriausių Lietuvos advokatų kontorų beveik visose praktikos srityse, o mokesčių partneris Artūras Bakšys „Chambers and Partners“ pripažintas geriausiu (Band 1) 2017 m. Lietuvos mokesčių konsultantu.

Remiantis teisinio žinyno „The Legal 500“ paskelbtais 2017 m. reitingais, GLIMSTEDT įvertinta kaip viena iš geriausių 10-yje praktikos sričių – Bankų, finansų ir rizikos bei privataus kapitalo, Bendrovių ir komercinės teisės bei susijungimų ir įsigijimų, Ginčų sprendimo, ES ir konkurencijos teisės, Darbo teisės, Energetikos teisės, Nekilnojamojo turto, Transporto ir laivybos teisės, Technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės ir Mokesčių teisės srityse.

„Chambers and Partners“ leidžiamas Europos teisinis žinynas „Chambers Europe“ GLIMSTEDT pripažino viena iš pirmaujančių advokatų kontorų Bankų ir finansų teisės, Bendrovių ir komercinės teisės, Konkurencijos teisės, Energetikos teisės, Nekilnojamojo turto ir Mokesčių teisės srityse. Mokesčių partneris Artūras Bakšys 2017 m. pripažintas geriausiu mokesčių konsultantu Lietuvoje, pažymint, kad didelę patirtį turintis A. Bakšys yra ypač aukštai vertinamas rinkoje.

„The Legal 500“ ir „Chambers and Partners“ yra prestižiniai nepriklausomi tarptautiniai teisės žinynai, kasmet skelbiantys pasaulio advokatų kontorų reitingus remiantis išsamiais ir objektyviais teisės rinkos tyrimais.

Užsisakykite svarbiausias naujienas