Tarptautinė eksperų grupė ir socialiniai partneriai – advokatų kontora „Glimstedt“ – vertino VU TF teisės studijas

Tarptautinė eksperų grupė ir socialiniai partneriai – advokatų kontora „Glimstedt“ – vertino VU TF teisės studijas

2023 m. spalio mėnesį Teisės fakultete tarptautinė ekspertų grupė vertino Vilniaus universiteto Teisės fakultete vykdomas studijas. Išorinio teisės krypties studijų vertinimo grupę sudarė aukštųjų mokyklų dėstytojai, turintys aukštojo mokslo vadybos patirties ir verslo atstovai, Vilniaus Universiteto socialinis partneris – advokatų kontora „Glimstedt“ ir kiti partneriai.

„Glimstedt“ advokatų kontoros asocijuotasis partneris, advokatas Mindaugas Jablonskis vertintojams pareiškė nuomonę ir atsakė į ekspertų klausimus dėl VU TF 3 studijų programų atitikimo verslo poreikiams.

Vizito metu ekspertai taip pat susitiko su įvairiomis suinteresuotomis grupėmis: fakulteto administracija, dėstytojais, absolventais, ir apžiūrėjo fakulteto patalpas bei bibliotekos išteklius.

Šiuo metu Vilniaus Universitete teisės fakultete vykdomos 3 studijų programos:

(1) integruota studijų programa „Teisė”;

(2) magistrantūros studijų programa lietuvių kalba „Baudžiamoji justicija” Studijų programos planas

(3) magistrantūros studijų programa anglų kalba „Tarptautinė ir Europos teisė“, galima rinktis iš trijų specializacijų: Technologijų teisė (Tech Law), Tarptautinė teisė ir žmogaus teisės (International  Law and Human Rights) ir verslo teisė (Business Law).

Užsisakykite svarbiausias naujienas