Startuoja projektas „GLIMSTEDT jaunam verslui“

Per 20 metų GLIMSTEDT tapo viena iš didžiausių ir daugiausia patirties sukaupusių Lietuvos verslo advokatų kontorų. Atėjo laikas pasidalinti patirtimi su tais, kurie versle žengia pirmuosius žingsnius.  

Todėl šiandien startuoja naujas mūsų projektas, kurį pavadinome „GLIMSTEDT jaunam verslui“.

„Šis projektas pirmiausia bus susijęs su švietėjiška veikla – dalinsimės patirtimi ir žiniomis su jauno verslo atstovais, – sako projekto iniciatorė advokatė Giedrė Rimkūnaitė-Manke. – Pradedantiems verslą kvalifikuotos teisinės paslaugos dažniausiai yra neprieinamos, o prieinamos paslaugos – dažniausiai nekokybiškos. Mes norime sulaužyti mitą, kad paslaugų sektoriuje gera kokybė, greitis ir nedidelė kaina kartu nebūna. Daugelį jaunam verslui aktualių paslaugų galime suteikti itin kokybiškai, greitai bei už iš anksto žinomą, prieinamą kainą.“

Naudojantis „GLIMSTEDT jaunam verslui“ platforma, teisines paslaugas jaunam verslui gauti bus paprasta tarsi parsisiųsti dokumentą internete ar paimti iš draugo, ir jos bus tokios pat aukštos kokybės, kokią gali sau leisti tik brandus verslas.

Kviečiame sekti „GLIMSTEDT jaunam verslui“ naujienas internete ir GLIMSTEDT „Facebook“ paskyroje su #JaunasVerslas ir #GLIMSTEDTJaunamVerslui.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke GLIMSTEDT komandoje dirba nuo 2003 metų M&A, bendrovių teisės, nekilnojamojo turto, o nuo 2010 metų – daugiausia intelektinės nuosavybės ir technologijų teisės srityje. Ilgametė tarptautinės technologijų teisininkų asociacijos (ITechLaw) narė ir atstovė Lietuvai. „The Legal 500“ rekomenduojama technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės (TMT) ekspertė. 

Užsisakykite svarbiausias naujienas