Solveiga Palevičienė pakviesta į „Financial Times“ geriausiai įvertintą tarptautinio verslo lyderių mokymo programą

Vadovaujančioji partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė pakviesta tobulintis į IESE Navaros universiteto Verslo mokyklos (Ispanija), įsteigtos ir dirbančios kartu su Harvardo verslo mokykla, mokymo programą aukščiausio lygio vadovams (angl. Advanced Management Program, AMP), kurią „Financial Times“ pernai įvertino kaip geriausią tokio pobūdžio tarptautinio verslo lyderių mokymo programą.

„Džiaugiuosi, kad buvau pakviesta bei man, kaip teisininkei iš Lietuvos, buvo skirta IESE Moterų lyderių stipendija, sudaranti galimybę dalintis patirtimi ir gilinti žinias kartu su tarptautinio verslo lyderiais, sužinoti paskutines globalaus verslo valdymo, inovacijų ir investicijų tendencijas bei kryptis, – teigė prof. S. Palevičienė. – Mūsų klientai tampa vis reiklesni, jų verslai auga, todėl mes, teisininkai, taip pat turime tobulėti kartu su jais, kad klientai, kuriems reikia kvalifikuoto patarimo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, galėtų jaustis saugiai ir būti užtikrinti, jog teisininkai puikiai supranta jų poreikius bei padeda tiek profesionaliai suvaldyti krizes, tiek prisidėti prie jų tvaraus bei konkurencingo verslo kūrimo.“

Mokymo programa tarptautinio verslo lyderiams (AMP) yra skirta labiausiai patyrusiems vadovams, pasaulinio lygio verslo vizionieriams, kiekvienas iš kurių atsineša ir dalijasi su bendramoksliais unikalia patirtimi, kultūra ir vadovavimo stiliumi. Šioje programoje studijuojantys vadovai iš įvairių pasaulio šalių bei tarptautinių kompanijų, tokių kaip „Novartis“, BMW, „Audi“, IBM, „Microsoft“, „Airbus“, „Airbnb“, „Heinz“, Pasaulio bankas ir daugelio kitų, turi unikalią galimybę semtis žinių, įžvalgų, idėjų bei koncepcijų, formuojančių šiandienos globalų verslą, ir yra skatinami mąstyti taip, kad jų vadovaujami verslai išlaikytų konkurencinį pranašumą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas