A. Maliauskaitė-Embrektė skaitys pranešimą seminare „Kaip laimėti konkurencinėje kovoje dėl darbuotojų?“

Advokatų kontora GLIMSTEDT kartu su Lietuvos verslo konfederacija ir vadovų paieškos įmone „Master Class Lietuva“ kviečia į seminarą  „Kaip laimėti konkurencinėje kovoje dėl darbuotojų?“.

Konkurencingoje verslo aplinkoje ypač suaktyvėjo darbuotojų netekimo ar išlaikymo klausimai, kuomet darbuotojai, disponuojantys svarbia darbdavio informacija ir turintys specifinių žinių, pereina dirbti pas konkurentus ar patys sukuria konkuruojantį verslą. Į klausimus, kaip nuo  to apsisaugoti ir ką padaryti, jog darbuotojai neišeitų arba nesileistų  perviliojami, seminare atsakys geriausi savo srities specialistai.

GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė advokatė Aušra Maliauskaitė-Embrektė seminare skaitys pranešimą apie nekonkuravimo susitarimus ir konfidencialios informacijos apsaugą: į ką reikėtų atkreipti dėmesį praktikoje. Verslas nuolat susiduria su klausimais, kaip išlikti  konkurencingiems, apsisaugoti nuo nesąžiningų darbuotojų, siekiančių neteisėtai konkuruoti, pasinaudojant darbdavio komercine paslaptimi, konfidencialia informacija, ar kaip užkirsti kelią, jei tokie veiksmai  jau atliekami. Šios rizikos yra valdomos, tačiau reikia tam tinkamai  pasirengti. Kokios galimos teisinės priemonės ir kaip jas efektyviai išnaudoti, bus aptarta Aušros Maliauskaitės-Embrektės pranešime.

Visą seminaro programą rasite ČIA bei žemiau esančiame skelbime:

SEMINARAS Kaip laimeti konkurencineje kovoje del darbuotoju

Seminaro kaina:

80 EUR + PVM – Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) nariams.
90 EUR + PVM – ne nariams.

Registruotis kviečiame užpildant registracijos formą.

Daugiau informacijos: Dominyka Rizgelytė, [email protected], tel. 8 5 212 1111.

Užsisakykite svarbiausias naujienas