S. Palevičienė ves konsultacinį seminarą apie valstybės atsakomybės verslo subjektams ir fiziniams asmenims aktualijas

Advokatų kontoros GLIMSTEDT partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė birželio 7 d. ves konsultacinį seminarą „Valstybės atsakomybės verslo subjektams ir fiziniams asmenims aktualijos: nacionalinių ir tarptautinių teismų perspektyva“.

Seminaras vyks Vilniuje, viešbutyje „Best Western Vilnius“. 

Temos:

1. Valstybės atsakomybės ypatumai pagal CK 6.272 str.: bendrosios kompetencijos teismų praktikos aktualijos.
2. Valstybės atsakomybės ypatumai pagal CK 6.271 str.: administracinių teismų praktikos aktualijos. Atsakomybės už nelegalias statybas pavyzdys.
3. Pilkoji zona: valstybės atsakomybės galimybės legislatyvinės omisijos atveju, teisėtų lūkesčių pažeidimo atvejai dėl reguliacinio (diskrecinio) poveikio priemonių. Konstitucinio Teismo vaidmuo.
4. Valstybės atsakomybė už teisėtais veiksmais padarytą žalą: atsakomybės už teisinio reguliavimo pakeitimus energetikos sektoriuje pavyzdys.
5. Kiti valstybės atsakomybės modeliai / galimybės: investiciniai ginčai; bylos Europos Žmogaus Teisių Teisme ir Europos Teisingumo Teisme.

Daugiau informacijos apie seminarą rasite bei užsiregistruoti galėsite paspaudę šią nuorodą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų. Glimstedt dokas