S. Palevičienė skaitys pranešimą tarptautiniame Kazanės teisės forume

Advokatų kontoros GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė dalyvauja Kazanėje (Rusijos Federacija) rugsėjo 14-16 dienomis vykstančiame tarptautiniame teisės forume ir skaitys pranešimą sesijoje „Investicinis arbitražas: papildomos galimybės apsaugoti investicijas“.

Užsienyje veikiančios bendrovės dažnai susiduria su rizika, kad jų veikla bus sutrikdyta ar net bus visiškai prarastas turtas dėl tų šalių valdžios institucijų sprendimų. Investicinis arbitražas leidžia investuotojui susigrąžinti nuostolius iš užsienio valstybės. Sesijoje bus diskutuojama, kaip šis mechanizmas veikia praktikoje, kuo jis skiriasi nuo tarptautinio komercinio arbitražo, kas lemia sėkmę, kaip vykdomi ICSID sprendimai ir kokios patirties investiciniame arbitraže turi atskiros kompanijos.

Dr. S. Palevičienė Kazanės teisės forume pasidalys savo įžvalgomis tema „Valstybės atsakomybė už teisinio reguliavimo pakeitimus: nacionalinės teisės ir investicijų teisės perspektyvos“. Tarp kitų investicinio arbitražo sesijos dalyvių – tarptautinės advokatų kontoros „Debevoise & Plimpton“ partnerė karališkoji advokatė Wendy J. Miles (Jungtinė Karalystė), advokatų kontoros „Luther“ partneris dr. Richard Happ (Vokietija), tarptautinės advokatų kontoros „WilmerHale“ partneris Steven P. Finizio (Jungtinė Karalystė) ir kiti žinomi arbitražo specialistai.

Daugiau informacijos apie Kazanės teisės forumo programą ir dalyvius rasite paspaudę >>> šią nuorodą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas