S. Palevičienė – Gruzijos arbitražo Ginčų sprendimo centro rekomenduojama arbitrė

Advokatų kontoros GLIMSTEDT partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė įtraukta į Gruzijos arbitražo Ginčų sprendimo centras rekomenduojamų arbitrų sąrašą.

Arbitražo Ginčų sprendimo centras Gruzijoje buvo įkurtas 2008 m. ir šiuo metu siūlo du ginčų sprendimo mechanizmus – arbitražą bei mediaciją. Visą šio arbitražo rekomenduojamų arbitrų sąrašą rasite http://www.drc.ge/page/arbitres.

S. Palevičienė yra  Mykolo Romerio universiteto Privatinės teisės instituto profesorė, VKAT rekomenduojama arbitrė bei Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojama taikintoja.  Ji yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete ir Tarptautinių ginčų sprendimo magistro laipsnį Ženevos universiteto Teisės mokykloje. 2008 m. yra apgynusi teisės krypties disertaciją Mykolo Romerio universitete. Advokatė yra aktyvi pranešėja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, skirtose sutarčių, deliktų, arbitražo ir investicijų teisės klausimams. S.Palevičienė yra sukaupusi ilgametę patirtį dirbdama Lietuvos Aukščiausiajame Teisme bei vyriausiąja patarėja teisės klausimais Prezidentūroje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas