R. Stravinskaitė dalyvavo asociacijos „ITechLaw“ Europos konferencijoje Madride

Advokatų kontoros GLIMSTEDT teisininkė Raminta Stravinskaitė dalyvavo lapkričio 9-11 dienomis vykusioje „ITechLaw“ Europos konferencijoje Madride.

Konferencijoje, kurios pagrindinės temos šiemet buvo susijusios su įmonių, veikiančių technologijų srityje, teisiniu reguliavimu IT/IP ir asmens duomenų teisinės apsaugos srityse, dalyvavo, pranešimus skaitė ir patirtimi dalijosi pasaulyje žinomi technologijų srityje dirbantys teisininkai, tarp jų Londono karalienės Marijos universiteto (Queen Mary University of London) profesorius Christopheris Millardas, „IBM Spain“ technologijų ir inovacijų direktorė Elisa Martin Garijo, „Amazon Spain“ teisės direktorė Ana Buitrago, Europos Komisijos Bendrosios skaitmeninės rinkos darbo grupės narė Szilvia Szekely ir kiti šios srities ekspertai.

Daugiau informacijos apie „ITechLaw“ Europos konferenciją Madride rasite spustelėję šią nuorodą.

R. Stravinskaitė yra asociacijos „ITechLaw“ atstovė Lietuvai ir Baltijos regionui bei Centrinės ir Rytų Europos narystės komiteto ko-pirmininkė. „ITechLaw“ – tai nuo 1971 m. veikiantis pasaulinis technologijų srityje dirbančių advokatų (teisininkų) tinklas, vienijantis apie 1 000 narių iš daugiau kaip 60 valstybių. Šiame tinkle GLIMSTEDT aktyviai dalyvauja nuo 2010 m.

Užsisakykite svarbiausias naujienas