Prie GLIMSTEDT prisijungė J. Bernotaitė ir J. Zakarauskienė

Prie GLIMSTEDT komandos prisijungė patyriosios teisininkės – Jolanta Bernotaitė, pastaruoju metu ėjusi Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Teisės taikymo skyriaus patarėjos pareigas, ir Jurgita Zakarauskienė, daugiau kaip 15 metų vadovavusi vienos didžiausių įmonių grupės Lietuvoje teisės departamentui. Teisininkių žinios ir sukaupta patirtis labai sustiprins GLIMSTEDT nekilnojamojo turto, susijungimų ir įsigijimų (M&A) bei bendrovių ir komercinės teisės praktikas.

Eidama ankstesnes pareigas, J. Bernotaitė yra dalyvavusi įvairių Vyriausybės darbo grupių veikloje, rengiant teisines išvadas bei rekomendacijas, atstovavo valstybės interesams teismuose, įskaitant sudėtingas bylas dėl nekilnojamojo turto grąžinimo, atstovavo Lietuvos interesams ir pozicijoms Europos Sąjungos institucijose ir kitose tarptautinėse organizacijose. Taip pat Jolanta yra dalyvavusi ESBO (Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija) rinkimų stebėjimo misijose Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje. J. Bernotaitė yra baigusi Vilniaus universiteto Teisės fakultetą ir įgijusi teisės magistro laipsnį.

J. Zakarauskienė specializuojasi įmonių susijungimų ir įsigijimų, nekilnojamojo turto, bendrovių ir komercinės teisės srityse. Jurgita turi daug patirties įmonių valdymo, bendrovių teisės, įmonių susijungimų ir įsigijimų, konkurencijos teisės, finansavimo, nekilnojamojo turto veiklos srityse Lietuvoje ir Baltijos šalių regione. J. Zakarauskienė yra baigusi Vilnius universiteto Teisės fakultetą, įgijusi teisės magistro laipsnį.

Užsisakykite svarbiausias naujienas