Prie GLIMSTEDT komandos prisijungė intelektinės nuosavybės teisės specialistė advokatė dr. J. Usonienė

Prie GLIMSTEDT Ginčų sprendimo grupės prisijungė Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės instituto profesorė advokatė dr. Jūratė Usonienė. Ji yra žinoma intelektinės nuosavybės teisės specialistė, atstovaujanti klientams prekių ženklų, patentų, autorių teisių, nesąžiningos konkurencijos ir kitose bylose, konsultuojanti sudarant sutartis dėl intelektinės nuosavybės teisių bei kitais civilinės ir komercinės teisės klausimais.

Jūratė Usonienė yra daugelio mokslinių straipsnių, vadovėlio ir monografijos autorė, Darbo grupės LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimams parengti narė. Savo žiniomis Jūratė Usonienė nuo 2004 metų dalijasi su Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto studentais, nuo 2012 metų ji eina MRU Privatinės teisės instituto profesorės pareigas.

2004 metais Jūratė Usonienė įgijo socialinių mokslų srities teisės krypties daktaro mokslinį laipsnį (disertacijos tema – „Autorių teisės civilinėje apyvartoje“).

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas