Paskelbta privataus subjekto atranka įgyvendinti Panevėžio miesto gatvių apšvietimo modernizavimo projektą

Įgyvendinant Panevėžio miesto gatvių apšvietimo modernizavimo projektą viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP) principu, Panevėžio miesto savivaldybė jau paskelbė privataus subjekto atranką šiam projektui įgyvendinti. Su projekto sąlygomis galite susipažinti čia.

Panevėžio gatvių apšvietimo sistemos modernizavimo projektą ketinama įgyvendinti 2 etapais: pirmuosius 24 mėn. planuojama eksploatuoti esamą Panevėžio gatvių apšvietimo sistemą ir projektuoti/diegti modernizavimo priemones, o  likusius 156 mėn. planuojama eksploatuoti Panevėžio gatvių apšvietimo sistemą ir užtikrinti garantuotą elektros energijos sutaupymą.

Advokatų kontora GLIMSTEDT kartu su „KPMG Baltics“ bei „Ekotermija“ laimėjo Europos plėtros ir rekonstrukcijos banko vykdytą atranką ir teikė Panevėžio savivaldybei techninę pagalbą įgyvendinant projektą.

GLIMSTEDT teisininkų komanda, kuriai vadovavo advokatas dr. Feliksas Miliutis, buvo atsakinga už teisinę projekto dalį. Mes parengėme šio projekto pirkimo sąlygas ir sutarties su privačiu subjektu projektą bei šiuos dokumentus suderinome su banku, CPVA bei savivaldybe.  

Šis projektas yra pirmasis Lietuvoje gatvių apšvietimo sistemos modernizavimo projektas, įgyvendinamas vadovaujantis Energijos taupymo paslaugų tiekėjo (ESCO) modelio principais.

Užsisakykite svarbiausias naujienas