Niujorke įsteigti Baltijos ir Amerikos komercijos rūmai

Niujorke veiklą pradėjo Baltijos ir Amerikos komercijos rūmai (Baltic American Chamber of Commerce (BACC)), sujungsiantys su JAV susijusius visų Baltijos šalių verslininkus bei skatinsiantys verslo kontaktus tarp JAV ir Baltijos šalių.

Rūmų valdybos nariais tapo advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujantysis partneris Egidijus Bernotas ir Niujorko advokatų kontoros „Watson Farley & Williams“ partneris John Kissane, turintys plačių verslo ryšių Lietuvoje ir JAV, bei Niujorke gyvenanti GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė Inga Klimašauskienė, kuri vadovaus rūmų veiklai ir sieks, kad jie taptų pirmuoju pagalbininku ir tarpininku Lietuvos ir kitų Baltijos šalių verslininkams, ieškantiems kontaktų ir siekiantiems įžengti ir investuoti JAV rinkoje.

nuotrauka webui

Nuotraukoje iš kairės: Viktoras Sidabras, Julius Pranevičius, John Kissane, Inga Klimašauskienė, Egidijus Bernotas

Pasak Ingos Klimašauskienės, Baltijos ir Amerikos komercijos rūmai skatins Lietuvos verslo investicijas JAV ir JAV verslo investicijas Baltijos šalyse, rengs mokymus savo nariams, rūpinsis jų migracijos klausimais. Rūmų veikloje kviečiamos dalyvauti įmonės, verslo organizacijos bei privatūs asmenys.

Paramą rūmų veiklai išreiškė Lietuvos Respublikos generalinis konsulas Niujorke Julius Pranevičius, tai svarbu sprendžiant BACC klausimus, kuriems reikalinga Lietuvos diplomatų bei konsulato parama. Prie BACC veiklos taip pat prisideda buvęs JAV diplomatas, visuomenininkas Viktoras Sidabras, jo indėlis ir veikla svarbi ryšiuose su Niujorko institucijomis ir kitomis asociacijomis. Baltijos ir Amerikos komercijos rūmai jau yra suplanavę surengti investicinių galimybių pristatymą Lietuvos pramonininkų delegacijai kovo pabaigoje bei analogiškus renginius Latvijos ir Estijos bendruomenėms, parodant dideles investicijų galimybes ne tik Niujorko valstijoje bet ir visoje Amerikoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas