Naujoje GLIMSTEDT svetainėje – verslui aktualios įžvalgos

Advokatų kontora GLIMSTEDT, norėdama suteikti daugiau papildomos vertės savo klientams, sukūrė naują interneto svetainę, atspindinčią kontoros misiją „Dirbame tam, kad au/gintume jūsų verslą“.

GLIMSTEDT svetainėse lietuvių, latvių, estų ir anglų kalbomis daugiausia dėmesio skiriama klientų poreikiams. GLIMSTEDT teisininkai reguliariai dalijasi savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais, galvodami apie klientams Lietuvoje ir užsienyje aktualius klausimus. Naujienos anglų kalba apima visas tarptautines aktualijas iš GLIMSTEDT kontorų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Iš esmės pasikeitė ir www.glimstedt.lt svetainės dizainas. Fone sukasi „time laps“ technologija sukurtas, augimo idėją atspindintis unikalus vaizdo filmas, kurį svetainės lankytojai gali patogiai sustabdyti. Puslapio viršuje aiškiai ir paprastai pateikiamas visų kontoros praktikos grupių prisistatymas, kontoros teisininkų kontaktai ir kita aktuali informacija, kurią rasti ir skaityti nuo šiol yra dar patogiau.

Naujoji GLIMSTEDT svetainė yra pritaikyta ir išmaniesiems įrenginiams, todėl joje patogu naršyti ir naudojantis planšetiniais kompiuteriais bei išmaniaisiais telefonais.

GLIMSTEDT yra viena iš seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius ir dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei atstovauja savo klientams svarbiose arbitražo ir teismo bylose. GLIMSTEDT biurai veikia Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje ir Švedijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas