Giedrė Rimkūnaitė-Manke pirmininkaus ITechLaw Centrinės ir Rytų Europos narystės komitetui

GLISMTEDT asocijuota partnerė Giedrė Rimkūnaitė-Manke buvo paskirta ITechLaw asociacijos (International Technology Law Association) Centrinės ir Rytų Europos narystės komiteto ko-pirmininke ir iki 2015 metų vasaros pirmininkaus šiam komitetui kartu su kolega iš Lenkijos, tarptautinės advokatų kontoros Bird & Bird Varšuvos biuro vadovaujančiu partneriu Maciej Gawronski.

Centrinės ir Rytų Europos narystės komiteto misija yra plėtoti ir puoselėti bendradarbiavimą tarp ITechLaw narių iš šio regiono, skatinti jų dalyvavimą kitų komitetų bei teisinėje veikloje įvairiais aktualiais klausimais, įskaitant informacijos apie svarbius regiono įvykius technologijų srityje rinkimą ir dalinimąsi su kitais ITechLaw komitetais ir nariais.

ITechLaw – tai nuo 1971 m. veikiantis pasaulinis technologijų srityje dirbančių advokatų (teisininkų) tinklas, vienijantis apie 1 000 narių iš daugiau kaip 60 valstybių. Šiame tinkle GLIMSTEDT aktyviai dalyvauja nuo 2010 m. Giedrė Rimkūnaitė-Manke neseniai taip pat buvo paskirta ITechLaw atstove Lietuvai ir Baltijos regionui. GLIMSTEDT Talino biuro vyresnioji teisininkė Hele Karja yra ITechLaw Valdybos narė, atstovė Estijai ir Baltijos regionui bei kartu su kolege iš Prancūzijos pirmininkauja ITechLaw Elektroninės komercijos teisės komitetui.

Užsisakykite svarbiausias naujienas