Marius Embrektas tapo devintuoju GLIMSTEDT partneriu, prie GLIMSTEDT su savo komanda jungiasi asocijuotoji partnerė Laura Augytė-Kamarauskienė

Advokatų kontora GLIMSTEDT pertvarko savo praktikų komandas ir buria klientams reikalingų kompetencijų turinčius profesionalus, atsižvelgdama į situacijas, kuriose dėl COVID-19 krizės atsidūrė nemažai klientų verslų. Ilgametis kontoros advokatas, Viešojo ir privataus sektorių partnerystės, infrastruktūros bei teisinio reguliavimo praktikų vadovas Marius Embrektas tapo devintuoju GLIMSTEDT partneriu. Prie GLIMSTEDT nuo gegužės 12 dienos su savo komanda jungiasi „Lexem“ įkūrėja advokatė dr. Laura Augytė-Kamarauskienė, kuri tampa GLIMSTEDT asocijuotąja partnere.

Siekiame padėti klientams tvarkytis su COVID-19 krizės padariniais, sklandžiai atnaujinti savo veiklą bei pasinaudoti atsiveriančiomis naujomis galimybėmis. Su tuo susiję pokyčiai mūsų komandoje. Advokatai Marius Embrektas ir Laura Augytė-Kamarauskienė yra pripažinti savo sričių ekspertai, kurių kompetencija, toliaregiškumas ir patirtis yra itin vertinami klientų ir kolegų“, – pažymi GLIMSTEDT vadovaujančioji partnerė prof. dr. Solveiga Palevičienė.

GLIMSTEDT partneris Marius Embrektas specializuojasi viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės, infrastruktūros ir teisinio reguliavimo srityse, yra vadovavęs didžiausiems PPP ir infrastruktūros projektams Lietuvoje ir užsienyje. Marius yra sukaupęs daug patirties verslo konfliktų valdymo srityse, atstovauja klientams įmonių, sutarčių, draudimo, bankroto, restruktūrizavimo bei kitais klausimais. M. Embrektas taip pat konsultuoja didžiausias Lietuvos žuvininkystės bendroves, vykdančias žvejybos bei laivybos veiklą Baltijos jūroje bei tolimuosiuose žvejybos rajonuose.

Kontoros parodytas pasitikėjimas įkvepia ir motyvuoja. Situacija, kurioje atsidūrė pasaulis, sukuria ne tik sunkumus, bet ir begalę galimybių, ypač viešosios ir privačios partnerystės bei infrastruktūros projektų srityse. Ekonominio nuosmukio akivaizdoje valdžios ir verslo partnerystė tampa ypač aktuali ir reikšminga, o didelių infrastruktūros projektų įgyvendinimas visais laikais buvo viena svarbiausių ekonomikos stimuliavimo ir skatinimo priemonių. Naujų galimybių įgyvendinimas naujojoje realybėje reikalauja ypač kūrybiško požiūrio, elegantiškų sprendimų bei naujos energijos. Neabejoju, kad minėtų principų taikymas leis sėkmingai tęsti pradėtus darbus ir plėtoti kuruojamas sritis. Džiaugiuosi, kad naujos pareigos leis ne tik dar labiau gilintis į  profesine prasme sudėtingus bei tobulėti skatinančius klausimus, bet ir sudarys galimybę prisidėti prie valstybei ir visuomenei naudingų projektų įgyvendinimo“, – pažymi GLIMSTEDT partneris Marius Embrektas.

Advokatė dr. Laura Augytė-Kamarauskienė anksčiau įkūrė ir sėkmingai vadovavo advokatų profesinei bendrijai „Lexem“. Praktinį teisinį darbą ji visuomet derino su akademine pedagogine veikla, 15 metų dėstė MRU Tarptautinio ir Europos Sąjungos civilinio proceso bei tarptautinio bylinėjimosi kursus Lietuvos ir tarptautiniams studentams  o sukaupta verslo patirtimi dalinasi būdama nepriklausoma valdybų nare. Nuo 2009 m. dr. L. Augytė-Kamarauskienė yra Europos Komisijos nepriklausoma ekspertė Teisingumo, laisvės ir saugumo srityje. Laura yra sukaupusi didelę patirtį profesinės civilinės atsakomybės bylose, ginčuose, kylančiuose iš faktoringo sutarčių bei vekselių, standartizuotame skolų priteisimo procese ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, taip pat sutarčių teisėje (nekilnojamojo turto, distribucijos, agentavimo sutartys, kiti notariniai sandoriai), taip pat valstybės finansuojamų projektų ir sutarčių įgyvendinime. Advokatė L.Augytė-Kamarauskienė turi ekspertinių žinių užsienio teismų ir arbitražų sprendimų pripažinime ir vykdyme Lietuvoje ir užsienyje, pati yra VKAT rekomenduojama arbitrė. L. Augytė-Kamarauskienė sustiprins GLIMSTEDT Migracijos teisės grupę bei Ginčų sprendimo praktiką, ypač – tarptautinio (Cross Border) bylinėjimosi, draudimo ir profesinės bei vadovų civilinės atsakomybės bylose. Verslo klientams – vadovams, savininkams, akcininkams – teiks kompleksines asmeninės gerovės (Private Wealth) teisines paslaugas, nuo ikivedybinių sutartinių iki tarptautinio paveldėjimo teisinių klausimų.

Savo profesinėje advokatės veikloje esu pasiekusi aukščiausią tašką, todėl džiaugiuosi būtent dabar su visu įdirbiu, žiniomis, patirtimi jungdamasi prie ilgametes tradicijas puoselėjančios GLIMSTEDT. Šį karjeros žingsnį vertinu kaip plačią profesinę perspektyvą, suteikiančią galimybę realizuoti tolesnius profesinius tikslus ir tuo pačiu kurti pridėtinę vertę kontorai, o svarbiausia – ir toliau teikti aukščiausios kokybės, tik dar platesnio spektro teisines paslaugas lojaliems klientams, jaučiant tarptautinės advokatų kontoros komandos paramą ir palaikymą,“ – abipusio sprendimo vertę įvardija asocijuotoji partnerė dr. Laura Augytė-Kamarauskienė.

Kovo pradžioje prie GLIMSTEDT prisijungė advokatė dr. Dovilė Murauskienė, besispecializuojanti ginčų sprendimo ir viešosios teisės srityje bei sukaupusi didelę patirtį dirbant su nusikaltimais valstybės tarnybai (vadinamosiomis „baltųjų apykaklių“ bylomis, angl. white collar’ crime).

GLIMSTEDT yra viena labiausiai patyrusių ir geriausiai vertinamų verslo teisės advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT įeina į tarptautinį aljansą, kuriame dirba daugiau nei 250 profesionalų Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas