Leidinys „Verslo pardavimo teisiniai aspektai“ – pirmą kartą verslą parduodantiems savininkams

Advokatų kontora GLIMSTEDT jau daugiau kaip 20 metų atstovauja klientams įmonių įsigijimų sandoriuose. Efektyviausiai vykdomi sandoriai yra tais atvejais, kai šalys turi žinių ir patirties, tačiau visiems kada nors būna pirmas kartas.

GLIMSTEDT partneris Andrius Ivanauskas parengė leidinį „Verslo pardavimo teisiniai aspektai“, skirtą pirmą kartą verslą parduodantiems savininkams, siekiantiems pardavimo procesą vykdyti kuo efektyviau.

Tikimės, kad šis leidinys taip pat bus aktualus ir verslą įsigyjantiems, taip pat įmonių pardavimo ir įsigijimo procese dalyvaujantiems įmonių vadovams ir darbuotojams.

Leidinyje trumpai pristatomas įprastinis ar rekomenduojamas procesas, jo dalyviai ir ypatingas dėmesys skiriamas būtent teisiniams aspektams, t. y. pardavimo proceso metu įprastai sudaromiems dokumentams ir svarbiausioms jų sąlygoms.

Leidinį „Verslo pardavimo teisiniai aspektai“ kviečiame parsisiųsti parašius mums [email protected].

 

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų. Glimstedt dokas