Kompleksinis sandoris užtikrins Europoje unikalaus „Vilnius Golf & Spa resort“ rekreacinio projekto sukūrimą

Advokatų kontora GLIMSTEDT konsultavo UAB „Vilnius Golf & Spa resort“ įgyvendinant kompleksinį projektą, kurį sėkmingai įgyvendinus „Vilnius Golf & Spa resort“ perėmė 110 ha šalia jos jau valdomų golfo aikštynų esančios žemės. Projektas buvo baigtas įgyvendinti 2016 m. vasarį ir leis užtikrinti stabilią „Vilnius Golf & Spa resort“ vystomų nekilnojamojo turto projektų plėtrą, integruotą į esamą golfo ir rekreacinę infrastruktūrą.

Po šio nekilnojamojo turto įsigijimo „Vilnius Golf & Spa resort“ iš viso apims 270 ha gamtos apsuptą teritoriją su prabangiu viešbučiu, sveikatingumo centru ir profesionaliu 18 duobučių „The V Golf Club“ golfo aikštynu, įrengtu pagal Amerikos golfo asociacijos standartus – tai vienintelis PGA („Professional Golfers Association“) dizaino golfo aikštynas Baltijos šalyse. Artimiausioje ateityje infrastruktūrą planuojama plėsti sukuriant unikalų ne tik Baltijos šalyse, bet ir Europoje rekreacijos centrą – įrengti naują papildomą profesionalų 9 duobučių golfo aikštyną, medicinos ir diagnostikos centrą, kino teatrą, vaikų žaidimų aikštelę, zoologijos sodą šeimai, uždarą daugiafunkcę sporto salę, teminius restoranus, penthausus ir komercinius biurus. Taip pat, atsižvelgiant į didėjantį gyventojų skaičių, numatyti privati mokykla bei darželis. Daugiau informacijos: http://www.vilniusgrandresort.lt.

Projekto metu „Vilnius Golf & Spa resort“ apgynė savo interesus teismine tvarka ginčydama 2012 m. jos kaimynystėje pradėto vystyti rekreacinės paskirties turto projekto sprendinius ir pasiekė susitarimą su šio projekto vystytojo kreditoriais dėl 10 mln. EUR reikalavimo į projekto vystytoją perėmimo bei vėliau sėkmingai įsigijo projekto vystytojo turėtus žemės sklypus jo neteisminio bankroto metu. GLIMSTEDT teisininkų komanda, kuriai vadovavo partneris Linas Sesickas ir vyresnysis teisininkas dr. Feliksas Miliutis, dalyvavo visuose projekto įgyvendinimo etapuose. GLIMSTEDT yra viena iš seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius ir dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei atstovauja savo klientams svarbiose arbitražo ir teismo bylose. GLIMSTEDT biurai veikia Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje ir Švedijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas