Kaip nedaryti klaidų atleidžiant darbuotojus? Vebinaras

Darbuotojų atleidimas yra sudėtinga situacija ne tik atleidžiamiems darbuotojams, bet ir įmonių vadovams, kuriems tenka priimti nepopuliarius sprendimus ir apie tai pranešti darbuotojams. Darbo kodekse nustatytus atskirus darbuotojų atleidimo iš darbo pagrindus tik iš pirmo žvilgsnio įgyvendinti paprasta, bet net ir paprastos klaidos vėliau gali įvelti į ilgą santykių aiškinimąsi ir net sudėtingą bylinėjimąsi. O nutylėjimai ir gandai ne tik numuš pasiliekančių darbuotojų motyvaciją, bet ir gali pakenkti įmonės kaip darbdavio reputacijai.

Birželio 17 d. kviečiame į nemokamą vebinarą, skirtą įmonių vadovams bei personalo valdymo profesionalams, kurio metu pasistengsime padėti atsakyti į daugeliui rūpimą klausimą – kaip nedaryti klaidų atleidžiant darbuotojus?

  • Darbo sutarties nutraukimas: kokį pagrindą parinkti ir kaip nedaryti klaidų?
  • Kaip kalbėtis su darbuotojais, kai įmonėje neišvengiami atleidimai?

Įžvalgomis dalinsis „Glimstedt“ darbo teisės ekspertas Artūras Tukleris ir komunikacijos agentūros „Agency 1323“ direktorius Artūras Jonkus.

Vebinaras vyks 2020 m. birželio 17 d., 10.00 – 11.30

Renginys nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti: REGISTRACIJA

Užsiregistravę dalyviai gaus priminimą apie renginį ir nuorodą į tiesioginę transliaciją.

Registracijos formoje pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, el. pašto adresas, darbovietė) bus tvarkomi registracijos valdymo ir renginio organizavimo tikslais. Daugiau informacijos pateikiama „Glimstedt“ privatumo politikoje. Kviečiame su ja susipažinti prieš pateikiant savo asmens duomenis.

Užsisakykite svarbiausias naujienas