JAV Valstybės sekretorė Hillary Clinton vaizdo įrašu kreipėsi į „Baltic Institute of Corporate Governance“ konferencijos dalyvius

JAV Valstybės sekretorė Hillary Clinton kreipėsi į susitikimo dalyvius, pabrėždama, kad Baltijos šalyse per pastaruosius du dešimtmečius buvo įvykdytos akivaizdžios ekonominės reformos. JAV Valstybės sekretorė pritarė, kad skaidrus bendrovių valdymas yra labai svarbus finansinių rinkų stabilizavimui ir tvariam ekonomikos augimui, nes užkerta kelią korupcijai.

„Norime, kad žinotumėte, jog Jungtinės Amerikos Valstijos yra su jumis, jums toliau stiprinant ekonomiką jūsų valstybėse ir toliau plečiant galimybes“, – sakė JAV valstybės sekretorė H. Clinton.

Lietuvos ministrui pirmininkui Andriui Kubiliui ir Latvijos ministrui pirmininkui Valdžiui Dombrovskiui buvo įteikti apdovanojimai už valstybės valdomų įmonių komercinio turto metines apžvalgas.

Pranešimus konferencijoje skaitė Sten Scheibye, „Novo Nordisk“ (Danija) valdybos pirmininkas; Bjorn Sprangere, LKAB (Švedija) valdybos pirmininkas; Morten Kallevig, Norvegijos prekybos ir pramonės ministerijos nuosavybės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas ir Peter Kastrup-Misir, „Company-Plus“ (Danija) partneris. Konferencijos moderatorius – Bendrovių valdymo instituto Danijoje atstovas Christian Engelsen.

„Baltic Institute of Corporate Governance“ (BICG) yra ne pelno siekianti bendrovių valdymo asociacija, remianti Baltijos šalių bendrovių valdymo pažangą.

Instituto įkūrimą iniciavo verslo grupė, kurią sudaro Lietuvos verslo dienraštis „Verslo žinios“, Latvijos dienraštis „Dienas Bizness“, Estijos dienraštis „Äripäev”, audito ir mokesčių konsultavimo kompanija “Ernst & Young”, advokatų kontora “Bernotas & Dominas Glimstedt”, ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, NASDAQ OMX Baltijos šalių vertybinių popierių birža bei Švedijos prekybos rūmai.

Užsisakykite svarbiausias naujienas