Inovatyvus įrankis verslo dokumentų sukūrimui jau internete

Inovatyvus įrankis verslo dokumentų sukūrimui jau internete

Šiuolaikiniame pasaulyje skaitmenizacija tapo neatskiriama realybės dalimi. Į elektronines platformas persikėlęs verslas susiduria su teisiniais reikalavimais, kurie vis dažniau tampa nemenku iššūkiu. Siekdama dalintis savo patirtimi ir prisidėti prie verslo sąlygų gerinimo, advokatų kontora „Glimstedt“ dalį teisinių paslaugų perkėlė į elektroninę erdvę ir pristato patogų ir inovatyvų įrankį verslo dokumentų kūrimui – Glimstedt dokas.

„Jaunam verslui kylantys teisiniai iššūkiai yra ne mažiau reikšmingi nei patyrusio verslo, tačiau jų galimybės ne visada palyginamos. Todėl mes nuolat ieškome efektyvių sprendimų ir laužome verslo mitą, kad paslaugų sektoriuje gera kokybė, greitis ir nedidelė kaina kartu nebūna“, – akcentuoja advokatų kontoros „Glimstedt“ advokatė, ekspertė Giedrė Rimkūnaitė-Manke.

Glimstedt dokas – rinkoje analogų neturintis, inovatyvus sprendimas verslo dokumentų rengimui. Tai būdas internete susikurti verslui reikalingą dokumentą efektyviai, greitai, už prieinamą kainą, be registracijos ar įsipareigojimų. „Dokumentus kuriame tik tuos, kurių labiausiai reikia verslui ir kurių parengimui reikia specialių teisinių žinių. Tačiau mes žinome, kaip tokius dokumentus pateikti aiškiai ir tokiu būdu, kad jūs Glimstedt doko pagalba juos galėtumėte susikurti patys, greitai, paprastai, čia ir dabar“, – pabrėžia G. Rimkūnaitė-Manke.

Ekspertė taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad įrankis sukurtas aukštos kvalifikacijos, patyrusių advokatų, todėl dokumentai yra kokybiški, pagrįsti verslo praktika, patirtimi ir kliento poreikiais. „Jie parengti aiškia ir suprantama kalba, subalansuoti tarp šalių, lydimi naudingais patarimais ir informacija, padedančia pasirinkti tinkamą doką ir jį panaudoti taip, kaip reikia.Kiekvienas susikūręs Glimstedt doką turi galimybę nemokamai pasikonsultuoti su doką rengusiu teisininku“, – pažymi idėjos autorė Giedrė Rimkūnaitė-Manke.

Š. m. rugsėjo 23 d. LITEXPO Parodų rūmuose vyksiančioje konferencijoje E-Komercija advokatė ir  projekto „Glimstedt jaunam verslui“ iniciatorė savo pranešime aptars ne tik el. verslui aktualius klausimus, bet ir pristatys šį visiškai naują Lietuvoje verslo dokumentų kūrimo įrankį.

Glimstedt dokas pagalba jau šiandien verslo atstovai gali rasti ir susikurti reikalingus dokumentus: konfidencialumo susitarimą (NDA) bei susitarimą dėl intelektinės nuosavybės, nekonkuravimo ir konfidencialumo susitarimus su darbuotojais, o taip pat e-parduotuvėms reikiamus dokumentus (taisykles, privatumo politiką, prekių grąžinimo formas).

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų.

Glimstedt dokas