Inga Klimašauskienė tapo advokatų kontoros GLIMSTEDT asocijuota partnere

Advokatė Inga Klimašauskienė tapo advokatų kontoros GLIMSTEDT asocijuota partnere ir bus joje atsakinga už Darbo teisės praktikos grupę.

Per daugiau kaip 10 profesinės veiklos metų advokatė Inga Klimašauskienė sukaupė didžiulę patirtį konsultuojant didžiausias tarptautines bendroves Lietuvoje bei atstovaujant joms ikiteisminėse institucijose ir teismuose. Ji aktyviai dalyvauja žymiausius Europos darbo teisės ekspertus vienijančioje Europos darbo teisininkų asociacijos (EELA) veikloje,  verslo įmones vienijančiose organizacijose (LVK, AVG, ir kt.), rengiant ir teikiant pasiūlymus dėl įstatymų, įskaitant rengiamą naująjį darbo kodeksą, bei akademinėje veikloje Vilniaus universitete.

GLIMSTEDT yra viena iš seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius ir dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei atstovauja savo klientams svarbiose arbitražo ir teismo bylose. GLIMSTEDT biurai veikia Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje ir Švedijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas