ICC Arbitražo komisijoje – ir GLIMSTEDT asocijuotasis partneris

ICC Arbitražo komisijoje – ir GLIMSTEDT asocijuotasis partneris

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) Valdyba slaptu balsavimu išrinko naują ICC Arbitražo komisiją – komisijoje ir „Glimstedt“ asocijuotasis partneris Audrius Žvybas.

Arbitražo darbo grupė jungia LVK narių (advokatų kontorų ir advokatų profesinių bendrijų) teisininkus, kurie yra sukaupę didelę ekspertinę patirtį atstovaudami tarptautiniams ir vietos klientams arbitražo procedūrose, specializuojasi vesti arbitražo bylas. Darbo grupės teisininkai yra aktyvūs nacionalinio ir tarptautinio arbitražo bendruomenės nariai, dalis jų yra efektyviai įsitraukę į ICC Arbitražo komisijos veiklą.

2024 metais į ICC Arbitražo komisiją naujai kadencijai, kuri truks iki 2027 m., deleguoti 5 LVK Arbitražo darbo grupės atstovai, tarp kurių ir advokatų kontoros „Glimstedt“ asocijuotasis partneris Audrius Žvybas.

Advokatas Audrius Žvybas aktyviai dirba tarptautinio komercinio ir investicinio arbitražo bylose ir yra atstovavęs klientams visose svarbiausiose arbitražo institucijose – ICSID, ICC, VIAC, SCC. Audrius specializuojasi bankų ir finansų teisės, nemokumo, finansinio pertvarkymo ir gaivinimo srityse, konsultuoja klientus įsigijimų ir susijungimų sandoriuose, kuriuose naudojami įvairūs finansavimo instrumentai, prievolių užtikrinimo būdai ir kurie apima tiek nacionalinius perleidimus, tiek stambius įsigijimų ir susijungimų sandorius tarptautiniu mastu.

„Tapimas ICC arbitražo bendruomenės – vienos iš žinomiausių ir pripažįstamų visame pasaulyje – dalimi yra didelis profesinis įvertinimas arbitražo srityje. Kartu tai ir atsakomybė toliau populiarinti arbitražo bei kitų alternatyvaus ginčo sprendimo mechanizmų pritaikymą komerciniuose ir investiciniuose ginčuose. Tikiuosi panaudoti visas savo turimas žinias ir patirtį ICC Arbitražo komisijos veikloje, kartu pasisemti naujų idėjų ir jas pritaikyti savo profesinėje praktikoje“, – džiaugiasi naujai išrinktas ICC Arbitražo komisijos narys Audrius Žvybas.

Ginčų sprendimas arbitraže yra pagrindinė verslo ginčų sprendimo forma. Arbitražas pasirenkamas dėl aukščiausio lygio profesionalumo.

„Audriaus kandidatūrą į ICC Arbitražo komisiją nuo advokatų kontoros kaip LVK narės teikėme kaip vieno labiausiai patyrusių arbitražo specialistų, sukaupusio vertingos patirties pačiuose sudėtingiausiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose arbitražo procesuose. Jo paskyrimas į šias atsakingas pareigas – tai ir visos mūsų ginčų grupės, kurioje Audrius vadovauja arbitražo praktikai, darbo įvertinimas, nes „Glimstedt“, o tai reiškia ir mūsų klientų sėkmės formulė – tai stipri, motyvuota ir susitelkusi komanda, kurios neatsiejama dalimi Audrius yra jau daugiau kaip 20 metų“, – kolega didžiuojasi „Glimstedt“ vadovaujančioji partnerė.

ICC Tarptautinis arbitražo teismas yra pasaulyje pirmaujanti arbitražo institucija. Nuo 1923 m. ICC padeda spręsti tarptautinius komercinius ir investicinius ginčus, o jos patvirtintos ICC arbitražo taisyklės atspindi naujausias arbitražo ginčų tendencijas, realijas bei užtikrina itin skaidrų, sklandų ir objektyvų ginčo nagrinėjimą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas