GLIMSTEDT viešųjų pirkimų teisės praktikai vadovaus asocijuotas partneris Mindaugas Jablonskis

Nuo liepos 1 dienos advokatų kontoros GLIMSTEDT viešųjų pirkimų teisės praktikai vadovaus asocijuotas partneris, advokatas Mindaugas Jablonskis, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį valstybinio teisinio reguliavimo srityje bei konsultavęs užsienio ir Lietuvos klientus, viešųjų pirkimų tiekėjus nacionaliniuose ir didesniuose nei 210 mln. eurų tarptautiniuose pirkimuose.

„Stiprindami viešųjų pirkimų praktikos ir kompetencijų integraciją į energetikos, infrastruktūros ir kitas valstybinio teisinio reguliavimo sritis, sukuriame naujas galimybes klientų veiklos sinergijai, kurios reikalauja konkurencinga verslo aplinka ir augantys klientų poreikiai“, – sakė advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujantis partneris Egidijus Bernotas.

Pasak Egidijaus Bernoto, Mindaugo Jablonskio gebėjimai teisinius reikalus tvarkyti žvelgiant iš praktinės kliento, institucijų ar verslo perspektyvos žinomi rinkoje dėl aiškių ir tikslių teisinių patarimų. ES viešųjų pirkimų taisyklės nustato bendras gaires konkurencingoms, skaidrioms ir nediskriminacinėms pirkimų ir konkursų procedūroms. Tuo pat metu nelanksčios, formalios pirkimų taisyklės kelia naujus teisinio tikrumo klausimus vykdant didžiules ES investicijas Lietuvoje. Viešųjų pirkimų taisyklių kruopščiam pritaikymui reikia siūlyti praktiškus ir komerciškai orientuotus patarimus, siekiant pagelbėti klientams šioje sudėtingoje teisės srityje.

Mindaugas Jablonskis turi daug patirties optimizuojant konkursų dalyvių prašymus, pasiūlymus, teikiant pasiūlymus ir atstovaujant klientams dėl pirkimų sutarčių sudarymo, priežiūros bei ginčų dėl tarptautinės vertės sutarčių vykdymo, ruošiant pirkimų sąlygas bei atliekant teisinį auditą aiškinantis, ar vykdytos viešųjų pirkimų procedūros atitiko teisės aktų reikalavimus, kad viešųjų pirkimų teisės ir praktikos srityje augintų institucijų ir verslo kuriamus produktus ar paslaugas.

Mindaugas Jablonskis ir toliau vadovaus GLIMSTEDT energetikos, licencijuojamo ar reguliuojamo verslo teisinės praktikos sričiai.

Kontoros viešųjų pirkimų praktikai vadovavęs partneris Deividas Soloveičik nuo liepos 1 d. nebedirbs GLIMSTEDT. Linkime Deividui sėkmės naujuose darbuose.

GLIMSTEDT yra viena iš pirmaujančių, seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų, veikiančių abiejose Baltijos pusėse. GLIMSTEDT sudaro daugiau nei 260 kvalifikuotų teisininkų, dirbančių 14 biurų Švedijoje bei trijuose Baltijos šalyse – Vilniuje, Rygoje ir Taline. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius ir dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei atstovauja savo klientams svarbiose arbitražo ir teismo bylose. Teikdama integruotas paslaugas, GLIMSTEDT glaudžiai bendradarbiauja su pagrindinėmis audito ir kitomis specializuotu sričių bendrovėmis.

Užsisakykite svarbiausias naujienas