GLIMSTEDT vadovaujančiąja partnere tampa Solveiga Palevičienė

Advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujančiąja partnere nuo vasario 1 d. tampa Ginčų sprendimo praktikos vadovė advokatė prof. dr. Solveiga Palevičienė. Vadovauti kontorai ji pradeda nuo stipraus pažado: „Nesame ir nebūsime teisinių paslaugų „mašina“ – mes lyg asmeniniai šeimos gydytojai, kurie ne tik geba taikliai diagnozuoti kliento problemas, bet imasi visų prevencinių priemonių, kad klientui problemų nekiltų.

Šiose pareigose Solveiga Palevičienė keičia dvejų metų kadenciją baigiantį partnerį advokatą Liną Sesicką, kuris toliau vadovaus kontoros Bankų ir finansų teisės praktikai.   

„Turime stiprią kvalifikuotų teisininkų komandą, ne vienas jų yra baigę prestižinius užsienio šalių universitetus. Esame vieni iš lyderių teisinių paslaugų srityje, telkėme bei telksime profesionalus, kuriems teisinė veikla yra ne darbas, o gyvenimo būdas, – sako Linas Sesickas. – Siekiame integruotis, pažinti klientą iš vidaus, suprasti jo tikruosius verslo poreikius. Noriu palinkėti Solveigai sėkmės tęsiant gerąją praktiką ir užtikrinant, kad ir toliau būtume tie, kurie ne bėga iš paskos, o proaktyviai siūlo efektyvius verslo valdymo sprendimus ir skiria išskirtinį profesionalų dėmesį klientams.“

„Stiprindami lyderystės pozicijas teisinių paslaugų srityje bei tęsdami gerąją praktiką, mes imsimės ir visų reikalingų esminių pokyčių, kuriuos diktuoja šiuolaikinė dinamiška, inovatyvi, tarptautinė verslo rinka. Amortizuotos ir laiku suvaldytos kliento rizikos – šiuolaikinio advokato darbo tikslas.  Mes nebijome iššūkių, esame klientų reikalų patikėtiniai ir strateginiai partneriai. Nesame ir nebūsime teisinių paslaugų „mašina“ – mes lyg asmeniniai šeimos gydytojai, kurie ne tik geba taikliai diagnozuoti kliento problemas, bet imasi visų prevencinių priemonių, kad klientui problemų nekiltų. Turime būti pasirengę prisitaikyti prie besikeičiančių kliento poreikių ir užtikrinti kokybiškas paslaugas bet kuriame pasaulio taške“, – pabrėžia Solveiga Palevičienė. 

Viena labiausiai patyrusių investicijų teisės ir tarptautinio arbitražo specialisčių prof. dr. Solveiga Palevičienė GLIMSTEDT komandoje dirba nuo 2014 metų. Ji yra vertinama užsienio arbitražo bendruomenės kaip stipri savo srities profesionalė bei atstovauja bendrovių bei finansų įstaigų interesams sudėtingiausiuose sutartiniuose bei deliktiniuose ginčuose, bylose, akcininkų ginčuose. Solveiga Palevičienė yra Vyriausybės paskirta Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojama taikintoja, Vilniaus komercinio arbitražo teismo bei Gruzijos arbitražo institucijos nuolatinė arbitrė, dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose moksliniuose tyrimuose, skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, veda mokymus civilinės teisės, deliktų teisės, investicijų teisės bei arbitražo temomis, yra straipsnių įvairiais teisiniais klausimais autorė. Solveiga Palevičienė yra Mykolo Romerio universiteto Civilinės justicijos instituto profesorė. 2011 m. jai paskirtas Norvegijos karaliaus Didžiojo pareigūno ordinas už nuopelnus.

Solveiga Palevičienė yra sukaupusi vadovavimo patirtį kaip Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja teisės klausimais bei Prezidentūros Teisės departamento vadovė bei Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėja. Ji yra studijavusi ir dirbusi kartu su žymiausiais pasaulio arbitrais Ženevoje, Šveicarijoje, bei nuolat dirba tarptautiniuose projektuose su garsiomis advokatų kontoromis. 

„Solveiga yra kontoros veidrodis, kuris atspindi tai, kuo tikime ir kaip dirbame. Ji – stipri ir drąsi profesionalė, gebanti suprasti išskirtinio kliento poreikius. Solveiga yra pelniusi tiek reikliausių mūsų klientų pasitikėjimą, tiek kontoros kolegų, teismų, valstybės institucijų ir akademinės bendruomenės narių pagarbą“, – teigia GLIMSTEDT partneris Kęstutis Jaskutėlis

GLIMSTEDT yra viena iš didžiausių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT įeina į tarptautinį aljansą, kuriame dirba daugiau nei 260 profesionalų Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. GLIMSTEDT dalyvauja svarbiausių vietiniuose ir tarptautiniuose sandorių bei konsultuoja ir atstovauja klientams visais verslo teisės klausimais.

Užsisakykite svarbiausias naujienas