Glimstedt – TechHub pre-akceleratoriaus partneris

Glimstedt – TechHub pre-akceleratoriaus partneris

Advokatų kontoros Glimstedt socialiai atsakinga veikla pasipildė teisine pagalba, skirta Lietuvoje vystomų technologijų kūrėjams ir  jų idėjų autoriams. Glimstedt tapo TechHub pre-akceleratoriaus partneriu. Glimstedt advokatai ir kiti teisininkai teikia TechHub dalyviams nemokamas konsultacijas įvairiais teisiniais klausimais. Šiuo metu prie pabaigos artėjančio pre-akceleratoriaus antrojo ciklo metu dalyvius verslo finansavimo, steigėjų, akcininkų tarpusavio klausimais konsultuos Glimstedt partneriai Aušra Maliauskaitė-Embrektė ir Andrius Ivanauskas, o intelektinės nuosavybės bei duomenų apsaugos klausimais – advokatė Giedrė Rimkūnaitė-Manke ir teisininkė Raminta Bučiūtė.

Š. m. balandžio 29 d. startuolių komandoms pranešimą apie intelektinės nuosavybės apsaugą skaičiusi advokatė Giedrė Rimkūnaitė – Manke teigia, kad pradedant bet kokį verslą, būtina turėti žinių apie būdus, kaip apsaugoti savo kuriamą produktą ar paslaugą ir kaip, teisingai panaudojant intelektinės nuosavybės apsaugą, kurti dar didesnę vertę. „Nors mūsų žinutėse startuojančiam verslui – daug įspėjimų apie teisines pinkles ir patarimai, kaip nepaslysti tam tikrose kebliose teisinėse situacijose, mes visada tikime jaunojo verslo idėjomis ir džiaugiamės prisidėję prie jų proveržio ir neįtikėtinų sėkmės istorijų“, – teigia Glimstedt jaunojo verslo projektų kuratorė ir ekspertė.

Advokatė taip pat pažymi, kad Glimstedt komanda  visada džiaugiasi galėdama dirbti drauge su startuoliais. „Tai nepaprastai įdomus profesinis iššūkis, kupinas adrenalino ir spartaus abipusio augimo. Mūsų darbas su jaunu verslu sėkmingas yra tada, kai mes galime jaustis prisidėję prie kūrimo ir augimo, ne tik tiesiogiai atsakydami į kylančius klausimus, tačiau pasidalindami savo patirtimi, suteikdami vertingą konsultaciją, padėdami nusistatyti prioritetinius klausimus, priimti strategiškai svarbius sprendimus.“ – pažymi Giedrė.

TechHub pre-akceleratorius – tai tris mėnesius truksianti programa, skirta startuoliams, komandoms, dar neįregistravusioms juridinio asmens, bei asmenims, kurie norėtų prisidėti prie kitų komandų idėjų generavimo bei įgyvendinimo. Programoje dalyviai turės įvairias konsultacijas, mentorystės sesijas bei klausys mokymų, o visa tai padės jiems žengti nuo idėjos iki pirminio produkto. Geriausieji turės galimybę keliauti į kitose šalyse organizuojamus akceleratorius, kurių metu galės plėsti pažinčių ratą, pristatyti savo idėjas bei ieškoti investuotojų. Šiuo metu pradėta dalyvių registracija į trečiąjį pre-akceleratoriaus ciklą.

Daugiau apie tai skaitykite čia: https://mita.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/mita-vykdomi-projektai/techhub/pre-akceleratorius 

Užsisakykite svarbiausias naujienas