„Glimstedt“ Stokholme

„Glimstedt“ Stokholme

Nuo 2022 metų kovo 31 dienos advokatų kontora „Glimstedt“ vėl turi biurą Stokholme – advokatų kontora „Lindberg & Saxon“ prisijungia prie „Glimstedt“ Švedija.

„Lindberg & Saxon“ – tai verslo teisės advokatų kontora, dirbanti komercinių sutarčių, intelektinės nuosavybės ir IT, nekilnojamojo turto, darbo teisės srityse. Jos veikla susijusi ir su įmonių susijungimais ir įsigijimais, kontora specializuojasi civilinių ginčų sprendime teismuose ir arbitraže.

„Mūsų įmonės turi daug bendro. Jau anksčiau efektyviai bendradarbiavome su vienu iš „Glimstedt“ partnerių, o tai yra labai aiškus signalas, kad pažįstame vieni kitus ir galime bei žinome, kaip siekti rezultatų. Smagu, kad po šio susijungimo „Glimstedt“ vėl įsikuria Stokholme“, – sako „Glimstedt Sweden“ vadovaujantis partneris Gustavas Sandbergas.

Maria Lindegård Eiderholm iš „ Lindberg & Saxon“ priduria, kad iki susijungimo kontora istoriškai buvo stipri, tačiau šiandien atsivėrė naujos galimybės augti ir klientams teikti dar geresnius pasiūlymus bei teisines paslaugas. „Lindberg & Saxon Law Firm“ dabar taps „Glimstedt“ dalimi ir turės beveik 100 teisininkų visoje Švedijoje.

 

Užsisakykite svarbiausias naujienas