GLIMSTEDT remiamas duetas – stipriausiųjų planetos sportininkų dešimtuke

GLIMSTEDT remiamas duetas – stipriausiųjų planetos sportininkų dešimtuke

Balandžio 18-21 dienomis Rijade (Saudo Arabija) vykusiame Pasaulio žirginio sporto taurės finale solidžiai pasirodė Lietuvos dailiojo jojimo atstovė ir olimpinį kelialapį turintis, „Glimstedt” remiamas Justinos Vanagaitės ir žirgo Nabab duetas.

Justina ir žirgas Nabab pirmojoje Pasaulio taurės finalo dailiojo jojimo „Grand Prix“ rungtyje surinko 69,441 procento ir užėmė devintąją vietą tarp 17 stipriausių planetos raitelių. Nugalėtoja tapo britė Charlotte Fry su Everdale (75,388 proc.).

Dar sėkmingiau J. Vanagaitė pasirodė „Grand Prix“ laisvosios programos rungtyje, kurioje tam tikrus elementus duetas atlieka pagal savo pasirinktą muziką.

Šioje rugtyje Justina su Nabab surinko 75,104 proc. ir užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo švedas Patrikas Kittelis su Touchdown žirgu (81,661 proc.).

2023 metais debiutuodama Pasaulio taurės finale JAV Justina „Grand Prix“ rungtyje užėmė 12-ąją vietą, o „Grand Prix“ laisvojoje programoje buvo 11-a.

Mecenatystė užkoduota „Glimstedt“ DNR

Advokatų kontora „Glimstedt“ puoselėja ilgametes mecenatystės ir paramos tradicijas.

Kontora aktyviai palaiko sporto bendruomenes – LTOK, Imtynių federaciją, individualius sportininkus, rėmė ateities asmenybių ambasadorius R. Berankį, V. Alekną ir kitus.

„Glimstedt“ taip pat remia akademines bendruomenes – Vilniaus universitetą, Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, Klaipėdos universiteto Fondą, lyderystės ir verslumo programą moterims „WoW University“.

Advokatų kontoros „Glimstedt“ vardas puikiai žinomas ir kultūros bendruomenėse, kontora prisideda prie Klaipėdos muzikinio teatro rėmimo, o labiausiai išgarsėjo prisidėdama organizuojant Nidą reprezentuojantį džiazo festivalį „NIDA JAZZ“.

„Glimstedt“ remia ir individualius projektus – finansavo III Statuto vertimą, tai leidinys, kuris yra vertinamas kaip LDK valstybingumo, savarankiškumo ir teisinės sistemos pagrindas, atspindintis brandžią XVI amžiaus politinę visuomenę. Kontora padėjo publikuojant Guodos Juocevičiūtės knygą „Geografija transe“, finansuoja jos vertimą į anglų k.

Socialinis „Glimstedt“ atsakingumas atsiskleidžia ir kitose skirtyse. Kontoros teisininkai ir advokatai neliko abejingi užpultai Ukrainai – skyrė paramą Iziumo ligoninei atstatyti, rėmė ukrainiečių vaikų dienos stovyklą, skyrė lėšų medikamentams, apmokėjo Ukrainos studentės magistro studijas VDU ir jos šeimos gyvenimą Lietuvoje

Varžybų organizatorių nuotr.

Užsisakykite svarbiausias naujienas