GLIMSTEDT prisijungė prie „Nextlaw Referral Network“

Advokatų kontora GLIMSTEDT prisijungė prie „Nextlaw Referral Network“ – didžiausio pasaulyje teisininkų tinklo, jungiančio daugiau kaip 650 advokatų kontorų ir 30 000 teisininkų daugiau kaip 200 šalių. Tai leis kontoros klientams pasiekti aukščiausios kokybės teisininkus visame pasaulyje. 

„Džiaugiamės, kad GLIMSTEDT tapo mūsų tinklo dalimi. Esame geri tiek, kiek kokybiškos yra mūsų narės advokatų kontoros. GLIMSTEDT sustiprins mūsų pozicijas ir leis geriau patenkinti kitų narių klientų poreikius Lietuvoje“, – sako „Nextlaw Referral Network“ vadovas Jeff Modisett.

 „Nextlaw Referral Network“ tinklą sukūrė „Dentons“ – didžiausia advokatų kontora pasaulyje. „Nextlaw Referral Network“  yra nemokamas tinklas, taikantis išsamią atrankos sistemą, kuri užtikrina, kad narėmis taptų tik kokybiškas teisines paslaugas teikiančios kontoros, ir patentuotą technologiją, leidžiančią identifikuoti advokatus, turinčius patirties srityse, kuriose klientams reikalinga teisinė konsultacija.

Apie „Nextlaw Referral Network“

„Nextlaw Referral Network“ yra labiausiai į klientus orientuotas ir didžiausias pasaulyje teisininkų tinklas, kurį sukūrė didžiausia pasaulyje advokatų kontora „Dentons“. Tinklas yra nemokamas, atviras visoms aukštos kokybės paslaugas teikiančioms advokatų kontoroms, nepriklausomai nuo jų dydžio, ir nesuteikiantis savo narėms geografinio išskirtinumo. Tai leidžia kontorų narių klientams pasiekti geriausius teisininkus, turinčius patirties srityse, kuriose klientams reikalinga teisinė konsultacija. Tinklas taiko patentuotą technologijų platformą, kuri padeda narėms patikrinti, susisiekti ir įvertinti kitų tinklo narių veiklą ir užtikrina, kad klientai gautų aukščiausios kokybės teisines konsultacijas ir verslo sprendimus. www.nextlawnetwork.com.

Apie „Dentons“ 

„Dentons“ yra pirmoji pasaulyje policentrinė pasaulinė advokatų kontora, „Acritas 2018 Global Elite“ prekių ženklo indekse įtraukta tarp 10 geriausių pasaulio advokatų kontorų. „Dentons“ siekia užtikrinti bekompromisę kokybę ir vertę savo klientams bei suteikti jiems konkurencinį pranašumą. Būdama susijusi su bendruomenėmis, kuriose klientai nori plėtoti verslą, „Dentons“ žino, kad, norint sėkmingai užbaigti sandorį, išspręsti ginčą arba išspręsti verslo iššūkį, itin svarbu suprasti vietines kultūras. Didžiausios pasaulyje advokatų kontoros „Dentons“ komanda kuria lanksčius pritaikytus sprendimus, kad patenkintų vietinių, nacionalinių ir pasaulinių bet kokio dydžio klientų poreikius daugiau nei 165 vietovių 60 šalių. www.dentons.com

Užsisakykite svarbiausias naujienas