Glimstedt konsultavo „Vastint“ sudarant susitarimą su „Eastnine“ dėl pastatų už 35,5 mln. Eur pardavimo

Glimstedt konsultavo „Vastint“ sudarant susitarimą su „Eastnine“ dėl pastatų už 35,5 mln. Eur pardavimo

Švedijos kapitalo investicijų kompanija „Eastnine” susitarė už 35,5 mln. Eur įsigyti biurų pastatus Lietuvos ir Latvijos sostinėse iš tarptautinės NT bendrovės „Vastint“. Glimstedt komanda konsultavo „Vastint“ dėl lietuviškosios sandorio dalies – Vilniuje bus įsigytas 6.900 kv. m. ploto biurų pastatas „Uniq“ A. Goštauto g. 12A.

Pasak Jurgitos Zakarauskienės, didelių ir sudėtingų sandorių rengimas komandoje nuotoliniu būdu, jau tampa nauja realybe. „Tačiau kiekvieną kartą kyla iššūkių, kuriuos įveikę išmokstame naujų dalykų. Simboliška, kad šį sandorį dėl inovatyvaus ir darbuotojams puikiai pritaikyto biurų pastato pardavimo rengėme daugiausia dirbdami namuose“, – pažymi Glimstedt vyresnioji teisininkė.

Glimstedt advokatų kontoros ilgametis klientas „Vastint Lithuania“ ir „Vastint Latvia“ priklauso tarptautinei kompanijai „Interogo Holding AG“. Šiuo metu „Vastint Lithuania“ Vilniuje valdo komercinius pastatus Gedimino pr., plėtoja biurų projektą „Business Garden Vilnius“ ir ruošiasi imtis komercinio bei gyvenamojo projekto „Radvilų valda“, turi teritoriją viešbučio plėtrai Palangoje.

Glimstedt teisininkų komandoje dirbo Jurgita Zakarauskienė ir Petras Navardauskas, Artūras Bakšys, Jolita Čėsnė, Laura Tunkevičiūtė ir Giedrė Rimkūnaitė- Manke.

Biurų pastatas „Uniq“. Bendrovės nuotr.

Užsisakykite svarbiausias naujienas