GLIMSTEDT konsultavo UAB „Veika“ parduodant savo verslo dalį bendrovei „Mimaki Lithuania“, UAB

GLIMSTEDT konsultavo UAB „Veika“, rašalų gamybos įmonę, parduodant savo verslo dalį – ekosolventinių rašalų „Balance Eco“ gamybos, prekybos, platinimo verslą ir skaitmeninės spaudos PVC tapetų „Decojet“ platinimo verslą – UAB „Mimaki Lithuania“, UAB. Sandorio vertė konfidenciali.

Sandoris užbaigtas 2017 kovą.

UAB „Veika“ užsiima vandeninių emulsijų ir plastifikuoto polivinilchlorido (PVC) pagrindu sukurtų spaustuvinių dažų bei rašalų gamyba. Produktai yra orientuoti į tapetų pramonės ir plataus formato skaitmeninę spaudą.

Bendrovė „Mimaki Engineering Co. Ltd.“ yra skaitmeninio spausdinimo technologijų milžinė. „Mimaki Engineering Co Ltd“ akcijomis viešai prekiaujama Tokijo vertybinių popierių biržoje.

GLIMSTEDT teisininkai rengė sandorio struktūrą bei sandorio dokumentus, atstovavo klientui derybose ir teikė kitokią pagalbą su sandoriu susijusiais teisiniais klausimais – verslo dalies perleidimo, nekilnojamojo turto, darbo, intelektinės nuosavybės ir kt. GLIMSTEDT teisininkų komandą sudarė asocijuotoji partnerė Aušra Maliauskaitė-Embrektė ir vyresnysis teisininkas Audrius Žvybas.

Užsisakykite svarbiausias naujienas