„Glimstedt“ konsultavo Rubbintec, Inc. investuojant į atliekų perdirbimo MTEP vykdysiančią UAB Polylemą

„Glimstedt“ konsultavo Rubbintec, Inc. investuojant į atliekų perdirbimo MTEP vykdysiančią UAB Polylemą

JAV įsikūrusi Rubbintec, Inc. investavo į naudotų padangų perdirbimo technologijų mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP) Kauno LEZ planuojančią vykdyti UAB Polylemą. Įgyvendinus šį sandorį, Rubbintec, Inc. tapo pagrindiniu UAB Polylema akcininku ir planuoja tolimesnius Rubbintec, Inc. patentuotos naudotų padangų perdirbimo technologijos mokslinius tyrimus, vystymą ir pritaikymą pramoninio mąsto gamybos procesams, tokiu būdu pasiūlant rinkai saugią ir aplinkai draugišką naudotų padangų perdirbimo technologiją. Bendra investicijų vertė, įskaitant ES struktūrinių fondų lėšas, per 3 metus viršys 2,8 mln. EUR.

Advokatų kontora „Glimstedt“ buvo pagrindiniai sandorio teisės patarėjai ir atstovavo Rubbintec, Inc. visais su šiuo sandoriu susijusiais teisiniais klausimais. „Glimstedt“ komandai vadovavo partnerė Aušra Maliauskaitė-Embrektė, taip pat dirbo advokatas Michailas Molis, teisininkės Simona Butkutė ir Laura Tunkevičiūtė.

Daugiau informacijos – https://ftz.lt/lt/media/naujienos/kauno-lez-iskils-laboratoriniu-tyrimu-centras/

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų. Glimstedt dokas