GLIMSTEDT konsultavo „Iron Wolf Capital“ investuojant į pramonei skirtų spektroskopų gamintoją UAB „Sprana“

Rizikos kapitalo fondas „Iron Wolf Capital“ investavo 570 000 eurų į UAB „Sprana“, gaminančią pramonei skirtus spektroskopus. „Sprana“ yra vienintelė Lietuvoje ir mūsų regione įmonė, užsiimanti spektroskopijos taikymu pramoniniams procesams analizuoti. Bendrovės veikla apima pramoninių procesų analizei gamybos linijose pritaikytų spektroskopinių analitinių instrumentų ir kalibracinių metodų kūrimą bei vystymą bei mokslinius tyrimus šioje srityje.

„Džiaugiamės dar viena investicija į unikalią lietuvišką komandą. Gebėjimas efektyviai rinkti duomenis išlieka viena pagrindinių sąlygų dirbtinio intelekto (r)evoliucijoje, o neseniai paskelbtas milijardinis „Google Fitbit“ sandoris parodo tokių gebėjimų vertę. Pramonė ne išimtis – „Spranos“ kuriamos technologijos leidžia realiuoju laiku rinkti ir analizuoti esminius gamybos parametrus, taip gerinant produkcijos kokybę, procesų saugumą ir mažinant kaštus. Tikime, kad „Sprana“ taps viena „pramonės 4.0“ tendencijos žvaigždžių“, – „Verslo žinioms“ pakomentavo Kasparas Jurgelionis, „Iron Wolf Capital“ partneris.

GLIMSTEDT komanda padėjo „Iron Wolf Capital“ visais teisiniais su investicija susijusiais klausimais. Komandoje dirbo partneris Andrius Ivanauskas ir jaunesnioji teisininkė Simona Butkutė.

Užsisakykite svarbiausias naujienas