GLIMSTEDT įkurto Sporto ateities fondo ambasadoriumi tapo Ričardas Berankis

Šį pirmadienį daugiafunkciniame sporto, paslaugų ir sveikatingumo komplekse „SEB arena“ 10 000 litų paramą „Sporto ateities fondas“ įteikė vienai talentingiausių jaunųjų Lietuvos tenisininkių Akvilei Paražinskaitei. Simbolinį sertifikatą perdavė geriausias mūsų šalies tenisininkas Ričardas Berankis.

Atviroje lauko teniso aikštelėje, pažymėtoje numeriu „16“, vasariškos saulės atokaitoje dalyvavo fondo atstovas, advokatų kontoros GLIMSTEDT partneris Linas Sesickas, Ričardas Berankis bei jo atstovas spaudai Tomas Langvinis ir Akvilė Paražinskaitė su treneriu Arūnu Balžeku.

Ponas Sesickas džiaugėsi, kad prie „Sporto ateities fondo“ prisijungė dar vienas Lietuvos sportininkas, kurio atskirai pristatyti nereikia ir išreiškė viltį, kad fondo parama A. Paražinskaitei padės siekti naujų pergalių.

„Sporto ateities fondas buvo įkurtas tam, kad prisidėtų prie būsimų Lietuvos sportininkų ugdymo. Ieškome kylančių, perspektyvių sportininkų, kurie su mūsų pagalba ateityje garsins Lietuvą. Viena iš tokių – jaunoji Akvilė, kuri jau dabar laikoma itin perspektyvia tenisininke. Tikimės, kad fondo parama jai padės dar sparčiau siekti tikslų sporte. Labai džiaugiamės, kad turime ir naują ambasadorių – Ričardą Berankį. Tokio kalibro sportininkų palaikymas rodo, kad fondas eina teisinga kryptimi ir palaiko mūsų misiją bei puoselėjamas vertybes“, – kalbėjo L. Sesickas.
Linkėjimų ir pagyrų tenisininkei nešykštėjo ir Ričardas Berankis. „Iš tikrųjų pats puikiai žinau, ką reiškia jaunam tenisininkui finansinė parama, todėl labai džiaugiuosi „Sporto ateities fondo“ parodyta iniciatyva padėti Akvilei, – sportininkas. – Ši panelė labai talentinga ir tai nekartą jau įrodė nugalėdama gerokai vyresnes ir aukštą reitingą turinčias žaidėjas. Ši parama jai padės kopti į teniso aukštumas.“

Akvilės Paražinskaitės treneris Arūnas Balžekas pasakojo, kad šiais metais jie su Akvile turi konkretų tikslą: „Nuo rugpjūčio vidurio esame suplanavę turą Jungtinėse Amerikos Valstijose ir ši suma stipriai padės įgyvendinti mūsų planus, nes padengs pusę kelionės kaštų. Amerikoje ketiname sudalyvauti šešiuose turnyruuose: 3 – jaunių ir tiek pat – moterų. Fondo parama padės mums siekti šiais metais užsibrėžto tikslo – patekti tarp 500 geriausių pasaulio tenisininkių“.

16-metei A.Paražinskaitei debiutas Vimbldono jaunių teniso turnyre susiklostė ne itin sėkmingai, tačiau ji dabar nusiteikusi dalyvauti moterų varžybose. Po nesėkmingo pasirodymo žolės kortuose R.Berankis pradeda žaidimą ant kietos dangos.

„Sporto ateities“ fondas jau yra parėmęs jaunuosius imtynininkus, lengvaatlečius bei krepšininkus, taip pat prisidėjo suteikiant galimybę sportuoti beisbolo entuziastams Vilniuje. 2012 metais fondą įkūrė advokatų kontora GLIMSTEDT.

Daugiau informacijos apie fondą galima rasti interneto svetainėje http://www.saf.lt.

Užsisakykite svarbiausias naujienas