GLIMSTEDT atstovavo „Grigeo“ sandoryje dėl investicijų į kartono verslą

AB „Grigeo“ ir UAB „Grigeo investicijų valdymas“ pasirašė investavimo ir akcininkų sutartį su privataus kapitalo investicinio fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ dukterine bendrove UAB „BSGF Salvus“ (Investuotoju) dėl investicijų į kartono verslą.

Sutartis numato, jog, įvykdžius sutartyje numatytas sąlygas, Investuotojas keliais etapais investuos iki 30 mln. eurų į „Grigeo“ 100 proc. valdomą dukterinę bendrovę UAB „Grigeo investicijų valdymas“ ir įsigis iki 49,99 proc. jos akcijų. Siekiama per artimiausius 5 metus išplėsti kartono ir pakuotės verslo įmonių pajėgumą.

Sandorį ketinama užbaigti įvykdžius sutartyje numatytas sąlygas ir gavus Konkurencijos tarybos leidimą.

Sandorio metu atstovavome AB „Grigeo“ visais su sandoriu susijusiais klausimais. Projekto komandą sudarė partnerė Aušra Maliauskaitė-Embrektė ir vyresnioji teisininkė Jurgita Zakarauskienė.

„Grigeo“ valdomas kartono ir jo pakuotės verslas 2018 m. padidino pajamas 7,8%, iki 72 mln. Eur. Jame dirba apie 400 žmonių. Kartono ir jo gaminių rinkos potencialas auga, tad minėtos investicijos leis didinti pardavimus bei sustiprinti kartono verslo įmonių pozicijas kartono pakuotės rinkoje Baltijos regione“ – teigia AB „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis.

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondas, kurio tikslinis dydis yra 200 mln. Eur, siekia investuoti į vidutinio dydžio, patrauklaus rizikos ir grąžos santykio bendroves, suteikdamas joms kapitalą tolimesniam augimui.

Užsisakykite svarbiausias naujienas