GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė dr. Solveiga Palevičienė tapo Mykolo Romerio universiteto profesore

Advokatų kontoros GLIMSTEDT asocijuotoji partnerė dr. Solveiga Palevičienė nuo šių metų rugsėjo pradėjo eiti Mykolo Romerio universiteto Civilinės justicijos instituto profesorės pareigas. Iki šiol ji aštuonerius metus buvo šio universiteto docentė.

S. Palevičienė yra viena iš labiausiai patyrusių Lietuvos ginčų sprendimo ir arbitražo specialisčių, sukaupusi ilgametę patirtį ir valstybės institucijose, dirbdama Lietuvos Aukščiausiojo Teismo padėjėja, pirmininko patarėja bei Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausiąja patarėja teisės klausimais. Ji yra Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojama taikintoja, Lietuvos advokatūros narė bei Vilniaus komercinio arbitražo teismo rekomenduojama arbitrė, „The Legal 500“ rekomenduojama ginčų sprendimo teisininkė.

„Daug metų dėstydama studentams ir aktyviai dalyvaudama nacionaliniuose bei tarptautiniuose moksliniuose tyrimuose S. Palevičienė įgijo itin vertingos patirties, kuri yra būtina norint užimti profesoriaus pareigas. Neabejoju, kad prie profesinio Solveigos augimo ir tobulėjimo prisidėjo ir darbas su klientais GLIMSTEDT specialistų komandoje“, – įsitikinęs Egidijus Bernotas, advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujantis partneris.

S. Palevičienė yra įgijusi teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete ir Tarptautinių ginčų sprendimo magistro laipsnį Ženevos universiteto Teisės mokykloje. 2008 m. S. Palevičienė apgynė teisės krypties disertaciją Mykolo Romerio universitete.

Advokatė yra ir aktyvi pranešėja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, skirtose sutarčių, deliktų, arbitražo ir investicijų teisių sritimis. 2011 m. S. Palevičienė buvo apdovanota Norvegijos karaliaus Didžiojo pareigūno ordinu už nuopelnus.

GLIMSTEDT yra viena iš didžiausių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje, advokatų kontoros GLIMSTEDT, kurioje dirba daugiau nei 260 profesionalų Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, dalis. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius, dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei konsultuoja ir atstovauja klientams visais verslo teisės klausimais. GLIMSTEDT teikia paslaugas „MasterCard“, „E.ON“, „General Motors“, „Vienna Insurance Group“, „Tele2“, „Lords LB“, „Philip Morris“, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, „Limarko“, „Litcapital“, „Boen“, „Linstow“ ir daugeliui kitų klientų.

Užsisakykite svarbiausias naujienas