GLIMSTEDT asocijuota partnerė Giedrė Rimkūnaitė-Manke dalyvavo ITechLaw prezidento vizite Centrinėje Europoje

Rugpjūčio 25-29 dienomis vykusiuose susitikimuose Varšuvoje, Budapešte ir Bukarešte ITechLaw (International Technology Law Association) prezidentas Sajai Singh, iždininkė Susan Barty ir Giedrė Rimkūnaitė-Manke susitiko su Lenkijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje lyderiaujančiais advokatais. Susitikimų pagrindinis tikslas buvo aptarti situaciją šių šalių ir pasaulio informacinių technologijų rinkoje, didėjantį teisininkų vaidmenį joje, skleisti informaciją apie ITechLaw Centrinėje Europoje bei pakviesti informacinių technologijų teisės specialistus prisijungti prie šios organizacijos.

Po kelionės GLIMSTEDT asocijuota partnerė Giedrė Rimkūnaitė-Manke džiaugėsi gerais susitikimų rezultatais, puikia proga pabendrauti su kolegomis Centrinėje Europoje ir užmegzti naujus kontaktus, išgirsti apie technologijų teisės advokatų patirtį jų rinkoje, pasidalinti savo patirtimi ir aptarti galimą tolimesnį bendradarbiavimą.

ITechLaw – tai ne pelno organizacija, įsteigta siekiant informuoti ir šviesti teisininkus apie specifinius teisinius klausimus, kylančius vykstant informacinių ir ryšių technologijų raidai, jas gaminant, reklamuojant, įsigyjant ir naudojant. Savo paslaugas teisininkų bendruomenei šis tinklas teikia nuo 1971 m., o šiuo metu jis tapo viena plačiausiai veikiančių ir stambiausių tokio tipo asociacijų. ITechLaw vienija apie 1 000 narių iš daugiau kaip 60 valstybių. Šiame tinkle GLIMSTEDT dalyvauja nuo 2010 m.

Užsisakykite svarbiausias naujienas