G. Rimkūnaitė-Manke išrinkta „ITechLaw“ Startuolių komiteto nare

„Glimstedt“ ekspertė, advokatė Giedrė Rimkūnaitė-Manke išrinkta tarptautinės technologijų teisės asociacijos „ITechLaw“ Startuolių komiteto (Startup Committee) nare.

Stipriausius pasaulio technologijų srities teisininkus vienijanti „ITechLaw“ sukuria neprilygstamas galimybes tarptautiniam bendradarbiavimui ir keitimuisi žiniomis bei patirtimi su geriausiais ekspertais iš viso pasaulio. „ITechLaw“ šiuo metu turi 9 teisės komitetus, kiekvieną iš kurių sudaro 6-11 narių. Startuolių komiteto misija – padėti teisininkams dalintis gerąja praktika ir patirtimi teikiant praktines, efektyvias paslaugas jaunam verslui. Kartu su Giedre šio komiteto veikloje dalyvauja JAV, Kanados, Indijos, Jungtinės Karalystės bei kitų šalių advokatai.

„Dalyvavimas šiame komitete yra proga iš pirmų lūpų išgirsti apie darbą Silicio Slėnyje, Bangalore ar Londone, pasidalinti su kolegomis naujausia patirtimi bei galimybė jiems pristatyti Lietuvos startuolių ekosistemą bei „Glimstedt“ dalyvavimą joje. Vienas iš šio komiteto tikslų – sudaryti startuoliams galimybes susižinoti apie jiems svarbius pamatinius teisinius klausimus intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir kitose srityse, kadangi greitai besiplėsdami startuoliai dažniausiai neturi galimybės ir resursų išsamiai susipažinti su kitų šalių teisiniais reikalavimais, kurie jiems bus taikomi“, – sako G. Rimkūnaitė-Manke.

G. Rimkūnaitė-Manke vadovauja „Glimstedt“ intelektinės nuosavybės, technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės bei duomenų apsaugos praktikoms. 2018 metais ji inicijavo projektą „Glimstedt jaunam verslui“, kuriuo siekiama, kad jaunas verslas turėtų galimybę gauti aukštos kokybės teisines paslaugas už iš anksto žinomą, prieinamą kainą.

Užsisakykite svarbiausias naujienas

Glimstedt dokas

Verslo poreikiams pritaikyti, patyrusių advokatų parengti, aukštos kokybės dokumentai greitai ir už prieinamą kainą. Be įsipareigojimų ar registracijų. Glimstedt dokas