Eivydas Sadauskas tapo GLIMSTEDT asocijuotuoju partneriu

Advokatų kontoros GLIMSTEDT komandą sustiprino naujas asocijuotasis partneris – juo tapo patyręs nekilnojamojo turto teisės ekspertas advokatas Eivydas Sadauskas.

„Lyderius stengiamės ugdyti kontoros viduje ir komandą stiprinti žmonėmis, patikrintais mūsų dinamiškoje ir nuolat kintančioje rinkoje, – pažymi Linas Sesickas, advokatų kontoros GLIMSTEDT vadovaujantysis partneris. – Esu tikras, kad Eivydo profesionalumas bei didžiulė patirtis padės mums pateisinti klientų pasitikėjimą teikiant jiems integruotus, kompleksinius sprendimus.“

Eivydas Sadauskas yra rinkoje žinomas nekilnojamojo turto teisės ekspertas, klientų ir kolegų vertinamas už kompetenciją, iniciatyvumą, gebėjimą kūrybiškai vertinti situaciją bei siūlyti sprendimus, lemiančius puikų galutinį rezultatą. GLIMSTEDT komandoje Eivydas dirba nuo 2014 metų ir yra sukaupęs didžiulę patirtį konsultuojant nekilnojamojo turto, projektavimo ir statybų, teritorijų planavimo, infrastruktūros plėtros, viešojo ir privataus sektorių partnerystės, projektų finansavimo bei susijusiais teisės klausimais. Prestižinis teisės žinynas „The Legal 500“ dvejus metus iš eilės 2017 m. ir 2018 m. įvertino Eivydą Sadauską kaip naujosios kartos teisininką – partnerį (Next generation lawyer) nekilnojamojo turto ir statybos praktikos srityje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas