Edvard Gasperskij ir Audrius Žvybas tapo GLIMSTEDT asocijuotaisiais partneriais

Du ilgamečiai mūsų komandos nariai, itin patyrę ir klientų vertinami savo sričių ekspertai advokatai Edvard Gasperskij ir Audrius Žvybas tapo advokatų kontoros GLIMSTEDT asocijuotaisiais partneriais.

Edvardwww

Asocijuotasis partneris advokatas Edvard Gasperskij specializuojasi mokesčių ir komercinės teisės srityse. Jis yra sukaupęs daug patirties konsultuojant reorganizavimo, sandorių struktūrizavimo, verslo ar turto įsigijimų, įmonių grupių formavimo, likvidavimo mokestiniais ir juridiniais klausimais. Edvardas yra žinomas savo srities ekspertas, profesionaliai ir efektyviais sprendžiantis bendrovių iškilusias problemas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Audriuswww

Asocijuotasis partneris advokatas Audrius Žvybas specializuojasi bankų ir finansų teisės, finansinio pertvarkymo ir gaivinimo srityse, taip pat aktyviai dalyvauja tarptautinio komercinio ir investicinio arbitražo bylose, yra atstovavęs klientams visose svarbiausiose arbitražo institucijose – ICSID, ICC, VIAC, SCC, ir yra rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras. Audrius konsultuoja klientus įsigijimų ir susijungimų sandoriuose, kuriuose naudojami įvairūs finansavimo instrumentai, prievolių užtikrinimo būdai ir kurie apima tiek nacionalinius perleidimus, tiek stambius įsigijimų ir susijungimų sandorius tarptautiniu mastu.

Užsisakykite svarbiausias naujienas