Deividas Soloveičik paskirtas EK remiamo Inovatyvių viešųjų pirkimų ekspertų tinklo nariu

GLIMSTEDT partneris dr. Deividas Soloveičik paskirtas Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų ekspertų tinklo nariu.

Kartu su teisės ekspertais iš kitų ES šalių jis prisijungs prie naujo ekspertų tinklo (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative), kuris, remiamas Europos Komisijos, per artimiausius trejus metus ketina skatinti inovatyvius viešuosius pirkimus Europos Sąjungos šalyse bei auginti pirkimų organizatorių kompetenciją, jiems teikiant konsultacijas.

„EK iniciatyva EAFIP siekia ne tik skatinti viešuosius pirkimus inovacijoms, bet ir paremti tokius pirkimus organizuojančius viešąsias įstaigas ar organizacijas. Pastarieji organizatoriai į šio tinklo narius galės kreiptis pagalbos, kuri atitikus keliamus reikalavimus, būtų jiems nemokama“, – vertino dr. D. Soloveičik.

Pasak dr. D. Soloveičik, 2015-2017 metais naujoji organizacija ketina didinti su informacijos ir ryšių technologijų (IRT) technologijomis susijusių pirkimų aktyvumą ir skatinti dalytis geriausiomis praktikomis. Viešųjų pirkimų organizatoriai – vyriausybės, savivaldybės – į tinklo ekspertus galės kreiptis konsultacijų ar pagalbos įgyvendinant viešuosius pirkimus. Taip ES siekiama auginti tiek inovacijų, tiek ir į jų plėtrą orientuotų viešųjų pirkimų skaičių.

GLIMSTEDT yra viena iš seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje. GLIMSTEDT plėtoja stiprius tarptautinius ryšius ir dalyvauja daugelyje svarbiausių vietinių ir tarptautinių sandorių bei atstovauja savo klientams svarbiose arbitražo ir teismo bylose. GLIMSTEDT biurai veikia Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje ir Švedijoje.

Užsisakykite svarbiausias naujienas