„Chambers Europe“ įvertino GLIMSTEDT tarp geriausių Lietuvos advokatų kontorų

Tarptautinis teisės žinynas „Chambers Europe“naujausiuose 2018 metų reitinguose advokatų kontorą GLIMSTEDT įvertino tarp geriausių Lietuvos advokatų kontorų 6 praktikos srityse, o mokesčių partneris Artūras Bakšys pripažintas vienu iš geriausių (Band 1) 2018 metų Lietuvos mokesčių konsultantų.

„Chambers and Partners“ leidžiamas Europos teisinis žinynas „Chambers Europe“ GLIMSTEDT pripažino viena iš pirmaujančių advokatų kontorų Bankų ir finansų teisės, Bendrovių ir komercinės teisės, Konkurencijos teisės, Energetikos teisės, Nekilnojamojo turto bei Mokesčių teisės srityse. Mokesčių partneris Artūras Bakšys 2018 metais, kaip ir 2017-aisiais, pripažintas vienu iš geriausių (Band 1) mokesčių konsultantų Lietuvoje. Tarp geriausių Lietuvos teisininkų taip pat išskirti partneris Kęstutis Jaskutėlis (Bendrovių ir komercinės teisės, Nekilnojamojo turto teisės srityse), partneris Andrius Ivanauskas (Bankų ir finansų teisės, Konkurencijos teisės srityse), partneris Jonas Masiokas (Ginčų sprendimo srityje ) bei asocijuotasis partneris Mindaugas Jablonskis (Energetikos teisės srityje).

„Chambers and Partners“ yra prestižinis nepriklausomas tarptautinis teisės žinynas, kuris kiekvienais metais skelbia pasaulio advokatų kontorų reitingus remiantis išsamiais ir objektyviais teisės rinkos tyrimais.

Užsisakykite svarbiausias naujienas